Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Przedstawiciele średzkiej policji na Targach Pracy

Uczniowie klas maturalnych niebawem staną przed ważnym wyborem, jakim jest zaplanowanie swojej przyszłości zawodowej. Jest to dobry czas, aby rozważyć wstąpienie w szeregi policji. Przedstawiciele średzkiej jednostki wzięli udział w Targach Pracy, podczas których promowali zawód policjanta.

- 22 maja 2024 r. od godziny 10:00 przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wzięli udział w Targach Pracy, organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej. Osoby zainteresowane związaniem swojej przyszłości z niebieskim mundurem mogły dowiedzieć się, jak przebiega proces rekrutacji do policji oraz mieli możliwość poznania jej poszczególnych etapów. Mundurowi jak i pracownicy cywilni chętnie odpowiadali na zadawane przez osoby zainteresowane pytania - informuje sierż. Izabela Jasińska.

Wszelkie informacje na temat służby w Policji jak i rekrutacji można uzyskać pod numerem tel. 47 87 222 09 lub bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej praca.policja.pl.

Źródło: KPP Środa Śląska

431 240600

Dołącz do naszych obserwatorów

Nie przegap najważniejszych informacji z regionu!

ARTYKUŁY PARTNERÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.