sobota 09.12.2023

Imieniny: Wiesława Leokadii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Powiatowy konkurs "Nasza wieś ma się czym pochwalić" rozstrzygnięty!

SkomentujWilkszyn, Malczyce i Ciechów to zwycięzcy tegorocznej, V edycji konkursu "Nasza wieś ma się czym pochwalić". Wyróżnienia zdobyły sołectwa Konary, Brzezinka Średzka i Mrozów. Wysoki poziom rywalizacji sprawił, że pozostałe dziesięć sołectw również otrzymało podziękowania oraz bony podarunkowe.


Fot. RFP Fot. RFP


Zanim oficjalnie ogłoszono wyniki prowadzący wydarzenie wicestarosta Sebastian Burdzy przypomniał ideę konkursu, wcześniejsze jego edycje oraz dotychczasowych zwycięzców. Wszystkim obecnym pogratulował gotowości do działania, kreatywności i otwartości na nowe wyzwania. Zapewnił, że tegoroczne obrady komisji były wyjątkowo trudne, bo do udziału zgłosiła się rekordowa liczba wiosek.

- Nie byłam przygotowana na scenariusz, w którym to nasz Wilkszyn wygrywa konkurs. To moja pierwsza kadencja jako sołtysa i nie wiedziałam na początku “z czym to się je”. Wiem, że oceniane były ostatnie dwa lata, ale przez cały okres pięciu lat wydarzyło się u nas bardzo, bardzo dużo. Jestem bardzo wdzięczna moim przyjaciółkom, które poznałam w trakcie tej działalności. Są ze mną praktycznie zawsze. Wyciągają mnie z dołków, gdy mierzymy się na przykład z hejtem po akcjach charytatywnych, Wspólnie dajemy radę i właśnie dzięki nim tutaj jesteśmy. Tę nagrodę dedykuję Wam. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie - mówiła wzruszona sołtys Wilkszyna Wiesława Janusz.

Galę uświetnił występ artystek ze Średzkiej Sceny Musicalowej, które zaprezentowały fragmenty najnowszego musicalu “Więzienne Tango”. Smaczne przekąski były dziełem uczniów PZS nr 2, a pyszne ciasta to zasługa uczestników konkursu. Te elementy w połączeniu z gościnnymi progami Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej (dziękujemy!) i miłym towarzystwem sprawiły, że piątkowy wieczór był naprawdę wyjątkowy. Raz jeszcze gratulujemy laureatom konkursu, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę! 

Powiat Średzki - RFP

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Rondo by wybudowali lepiej na DK94 Środa-Ciechów!
To ścieżka dla samobójców. Poroniony od początku pomysł (brak pasa oddzielającego od jezdni lub krawężnika) i ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.12.2023 17:06 wrote:

Kupię ręczną zabytkową krajalnicę do wędlin z kołem zamachowym i ostrzałką, w każdym stanie. Tel.576-948-827…

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

Nie przegap tych artykułów.