poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

19-latek odpowie za posiadanie marihuany

19-latek odpowie za posiadanie marihuany

So, 14.12.2019 19:22

Posiadał przy sobie środki odurzające, a wpadł w ręce policji podczas kontroli drogowej na terenie Środy Śląskiej.Patrolując teren miasta, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w środzie Śląskiej  zauważyli na jednej z ulic pojazd marki Ford, którego kierowca na widok radiowozu,  wyraźnie przyspieszył. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej.

- Kierującym pojazdem okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Mężczyzna w trakcie czynności zaczął zachowywać się nerwowo, czym zwrócił uwagę policjantów. Powodem zdenerwowania młodego kierowcy, jak się wkrótce okazało, było posiadanie srebrnego zawiniątka z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzony test potwierdził, że jest to środek odurzający w postaci marihuany - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Mężczyzna został zatrzymany. - W związku z popełnionym czynem policjanci przedstawili mu zarzut posiadania wbrew przepisom ustawy środków odurzających w postaci ziela konopi innej niż włóknista - mówi policjantka i podkreśla, że przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) / fot. PxHere, zdj. ilustracyjne
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 4 godziny temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 4 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 6 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 6 godzin temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 6 godzin temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM