niedziela 17.10.2021

Imieniny: Małgorzaty Wiktora

20-lecie firmy ANDRE-TECH

20-lecie firmy ANDRE-TECH

Pt, 14.09.2018 15:28

Stało się. Firma ANDRE-TECH, która powstała w 1998 r., dziś wchodzi w wiek dojrzały. We wrześniu 2018 r. obchodzi 20-lecie istnienia.


20 lat to wystarczający okres, aby zdobyć doświadczenie, wiedzę, jakość usług i potencjał niezbędny do funkcjonowania firmy. Jestem przekonany, że te 20 lat było wykorzystane efektywnie.

Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi w powiecie średzkim i w czołówce województwa dolnośląskiego zaszczepiliśmy w społeczności świadomość o ODNAWIALNYCH ŹRÓDŁACH ENERGII w tym POMPACH CIEPŁA.

W ostatnich pięciu latach zajęliśmy 1. MIEJSCE W POLSCE w sprzedaży i montażu szwedzkich - gruntowych i powietrznych POMP CIEPŁA. Na dzień dzisiejszy zamontowaliśmy ponad 800 szt. POMP CIEPŁA i wykonaliśmy własną wiertnicą ponad 80 km odwiertów.

Na utrzymanie pozycji lidera ma wpływ wykwalifikowana kadra pracowników oraz nasza wiedza techniczna poświadczona licznymi certyfikatami i dyplomami.

Dzięki tak licznym montażom ekologicznych urządzeń znacząco zmniejszyliśmy zanieczyszczanie środowiska w naszym rejonie.

Wielokrotnie braliśmy udział w targach branżowych w Polsce. Przez wiele lat uczestniczyliśmy w tematycznych szkoleniach (również za zagranicą), konferencjach z różnych dziedzin nowoczesnych technik grzewczych i wentylacyjnych.

Teraz sami szkolimy i wdrażamy nowe technologie wśród młodego pokolenia.
Dziękujemy za zaufanie.

Od 4 lat mieścimy się w Komornikach na Strefie Przemysłowej, a nasza siedziba to AKADEMIA ENERGII ODNAWIALNEJ – 1 W POLSCE SALON sprzedaży POMP CIEPŁA różnych producentów.

Ideą powstania obiektu biurowo - magazynowego było wykorzystania najnowocześniejszych  technologii pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej z różnych źródeł: gruntu, powietrza, słońca i wiatru.

Na potrzeby ogrzewania budynku o powierzchni 1200 m2 wykonaliśmy 800 mb odwiertów. Zasilają one gruntowe pompy ciepła w naszym salonie sprzedaży. Dolne źródło w postaci odwiertów wykorzystujemy w lecie do chłodzenia pasywnego, dzięki czemu regenerujemy odwiert i schładzamy biura w upalne dni.

W kaskadzie urządzeń, obok gruntowych, znajdują się także pompy powietrzne różnych producentów.

Jesteśmy zadowoleni z faktu, że zaufała nam tak duża ilość klientów, dla których zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy nowoczesne systemy grzewcze służące nie tylko do ogrzewania domu, ale również basenów oraz systemy rekuperacji, odkurzacze centralne i fotowoltaikę.

Cieszymy się, że wraz z naszym dwudziestoletnim jubileuszem, w Polsce wprowadzono PROGRAM CZYSTE POWIETRZE.

Jesteśmy na bieżąco z warunkami i wnioskami dotyczącymi uzyskania dotacji. Na pewno udzielimy naszym klientom wyczerpujących informacji oraz pomożemy w uzyskaniu dofinansowania.

20 lat to sporo czasu, minęło nie wiadomo kiedy. Były łatwe i trudne zadania, chwile radości i napięte sytuacje, dobre spotkania, dużo pracy i wyrzeczeń, ale przede wszystkim duże osiągnięcia. Nasz sukces to zasługa ludzi, zgranego, zaangażowanego w rozwój firmy zespołu.

Jestem im za to wdzięczny

Dziękuję rodzinie, pracownikom, partnerom, dostawcom, instytucjom oraz klientom za to, że obdarzyli nas zaufaniem i wsparciem. Nasze dzieci – Dawid, Michał i Karol są motywacją do dalszego rozwoju firmy. 

Tomasz Andrełowicz – właściciel firmy
wraz z żoną Martą

--- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Michał powiedział(a) Więcej
  Widać że wojt nietutejszy skoro największego komucha wstrętnego mianuje rektorem. Brak słów!  2 godziny temu.
 • Ols powiedział(a) Więcej
  Pierwszy malczycki komuch  3 godziny temu.
 • Emerytka powiedział(a) Więcej
  Brawo i tak trzymać. Dziękuję za normalność. 3 godziny temu.
 • Klient powiedział(a) Więcej
  Super Mariusz - jesteś mega wyjątkowy BRAWO! 3 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…