piątek 19.08.2022

Imieniny: Jana Bolesława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Aktywne obchody 75-lecia Polonii Środa Śląska
Sobota 4 grudnia upłynęła zawodnikom Polonii Środa Śląska pod znakiem sportowej rywalizacji. W ten sposób uczczono jubileusz 75-lecia klubu.


Z samego rana najmłodsi zawodnicy zostali zaproszeni do kina w średzkim Domu Kultury. Po zakończonym seansie odebrali z rąk św. Mikołaja świąteczne prezenty, a następnie skrzaty i żaki rozegrały wewnętrzny turniej na sali sportowej przy szkole podstawowej.

Od rana dużo działo się również na basenie, gdzie odbyły się Mistrzostwa Środy Śląskiej w Pływaniu. W konkurencjach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z sześciu lokalnych szkółek pływackich oraz uczniowie trenerów personalnych. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy, jubileuszowy medal.

Sekcja lekkoatletyczna uczciła dzień obchodów biegami na Stadionie Miejskim. Po przebiegniętej trasie wszyscy zawodnicy odebrali z rąk trenerów przygotowane specjalnie na tę okazję medale.

Najwięcej działo się jednak tego dnia w Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Winogronowej. Na dużym boisku trampkarze zmierzyli się z Górnikiem Polkowice. Mimo podjętej walki ostatecznie musieli uznać wyższość gości. W tym samym czasie na mniejszym boisku toczył się Turniej Oldbojów o Puchar Prezesa MLKS Polonia Środa Śląska. Oprócz dwóch zespołów Polonii wzięli w nim udział zawodnicy Śląska Wrocław, Zagłębia Lubin, Polonii Środa Wielkopolska i Pogoni Miękinia. W klasyfikacji końcowej na najwyższym stopniu podium uplasowała się drużyna z Wrocławia. Drugie miejsce zajął drugi zespół Polonii. Trzecie miejsce przypadło oldboyom z Lubina.

Na zakończenie dnia zarząd, trenerzy oraz zaproszeni goście spotkali się w hotelu Sarai. Tam krótko podsumowano dotychczasową działalność klubu oraz wręczono podziękowania. - Jako zarząd bardzo żałujemy, że nie mogliśmy zaprosić wszystkich, którzy przez lata pracowali na rzecz naszego klubu. Pandemia mocno nas ograniczyła, jeżeli chodzi o liczbę zaproszonych gości. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję spotkać się w większym gronie - mówią członkowie zarządu Polonii Środa Śląska.

OLO

<-- || -->

  • Komorniki powiedział(a) Więcej
    Święte słowa 6 godzin temu.
  • Wędkarz powiedział(a) Więcej
    Kiedy PZW odda pieniądze za składkę wędkarską za 2022r? 10 godzin temu.
  • Erol powiedział(a) Więcej
    Szanowna Gmino. A co z możliwością złożenia wniosków przez e-PUAP? Czyżby za mało było czasu żeby się dostosować? 11 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…