wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Aktywne obchody 75-lecia Polonii Środa Śląska

Aktywne obchody 75-lecia Polonii Środa Śląska

Cz, 09.12.2021 08:59

Sobota 4 grudnia upłynęła zawodnikom Polonii Środa Śląska pod znakiem sportowej rywalizacji. W ten sposób uczczono jubileusz 75-lecia klubu.


Z samego rana najmłodsi zawodnicy zostali zaproszeni do kina w średzkim Domu Kultury. Po zakończonym seansie odebrali z rąk św. Mikołaja świąteczne prezenty, a następnie skrzaty i żaki rozegrały wewnętrzny turniej na sali sportowej przy szkole podstawowej.

Od rana dużo działo się również na basenie, gdzie odbyły się Mistrzostwa Środy Śląskiej w Pływaniu. W konkurencjach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z sześciu lokalnych szkółek pływackich oraz uczniowie trenerów personalnych. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy, jubileuszowy medal.

Sekcja lekkoatletyczna uczciła dzień obchodów biegami na Stadionie Miejskim. Po przebiegniętej trasie wszyscy zawodnicy odebrali z rąk trenerów przygotowane specjalnie na tę okazję medale.

Najwięcej działo się jednak tego dnia w Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Winogronowej. Na dużym boisku trampkarze zmierzyli się z Górnikiem Polkowice. Mimo podjętej walki ostatecznie musieli uznać wyższość gości. W tym samym czasie na mniejszym boisku toczył się Turniej Oldbojów o Puchar Prezesa MLKS Polonia Środa Śląska. Oprócz dwóch zespołów Polonii wzięli w nim udział zawodnicy Śląska Wrocław, Zagłębia Lubin, Polonii Środa Wielkopolska i Pogoni Miękinia. W klasyfikacji końcowej na najwyższym stopniu podium uplasowała się drużyna z Wrocławia. Drugie miejsce zajął drugi zespół Polonii. Trzecie miejsce przypadło oldboyom z Lubina.

Na zakończenie dnia zarząd, trenerzy oraz zaproszeni goście spotkali się w hotelu Sarai. Tam krótko podsumowano dotychczasową działalność klubu oraz wręczono podziękowania. - Jako zarząd bardzo żałujemy, że nie mogliśmy zaprosić wszystkich, którzy przez lata pracowali na rzecz naszego klubu. Pandemia mocno nas ograniczyła, jeżeli chodzi o liczbę zaproszonych gości. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję spotkać się w większym gronie - mówią członkowie zarządu Polonii Środa Śląska.

OLO

 • 8
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Adam powiedział(a) Więcej
  Jeszcze wyższe zróbcie te progi. Nie można normalnego zrobić, żeby możliwe było... godzinę temu.
 • Spostrzegawczy# powiedział(a) Więcej
  To już kolejna inwestycja z pieniędzy gminy, która nie jest dopilnowana przez kierownika... 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  po prostu potrafie logicznie myslec !!! 11 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…