niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Fot. UM Fot. UM

UM odpowiada na nieprawdę w anonimowym komentarzu na www Rolanda

Cz, 09.12.2021 13:29
 •  

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej, odnosząc się do komentarza użytkownika o nicku „Fezuj-dotyczy sesji”, opublikowanym na portalu Roland 3 grudnia, dot. rzekomego  „betonowania zbiornika ziemnego” w Juszczynie, stanowczo zaprzecza takim informacjom, ponieważ są one nieprawdziwe, a wspomniane w komentarzu działania nie są ujęte w zakresie prac dot. rewitalizacji zbiornika w Juszczynie.


- Zakres robót, jaki obejmuje rewitalizacja zbiornika małej retencji w Juszczynie, ujęty w umowie podpisanej z firmą Globistic został szeroko opisany w artykule opublikowanym w dniu 3 grudnia 2021. Nie ma tam mowy „betonowaniu naturalnego zbiornika ziemnego za prawie 400 tys. zł” – informuje Maria Zachary, Pełnomocnik Burmistrza ds. melioracji i urządzeń wodnych.

Uwagi i insynuacje zawarte w komentarzu użytkownika o nicku „Fezuj-dotyczy sesji” są nieprawdziwe i bezpodstawne. Świadczą o totalnym braku wiedzy autora komentarza lub o jego złych intencjach.

Ubolewamy nad takimi przejawami „wolności wypowiedzi” w formie anonimowych komentarzy na lokalnych portalach internetowych.

UM Środa Śląska

 • 6
 • 1
 • 3
 • 0
 • 0
 • 1

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 48 minut temu.
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... godzinę temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…