piątek 03.12.2021

Imieniny: Franciszka Ksawerego

Bójka na ul. Mostowej w Środzie Śląskiej

Bójka na ul. Mostowej w Środzie Śląskiej

Wt, 13.11.2018 12:54
 •  

11 listopada, około godz. 20:45, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał informację o awanturze i szarpaninie kilku osób w okolicach bloków mieszkalnych przy ul. Mostowej w Środzie Śląskiej.


Dyżurny otrzymał także bezpośrednie telefony od zaniepokojonych mieszkańców, którzy na skutek zdarzenia, nie mogli przejść do miejsca zamieszkania.

- W związku z tymi zgłoszeniami na miejsce interwencji skierowane zostały dwa patrole policyjne, które w momencie zgłoszenia przeprowadzały interwencję poza miastem. W celu niezwłocznego udania się na miejsce zdarzenia, policjanci użyli w radiowozach sygnały dźwiękowe i świetlne. Skierowano także zespół karetki pogotowia. W momencie podjęcia interwencji przez policjantów, którzy podjęli czynności w możliwie najkrótszym czasie, nie zastano uczestników tego zdarzenia. Z przeprowadzonych ustaleń wynikało, że mogli uczestniczyć w nim obcokrajowcy, dlatego funkcjonariusze udali się pod wytypowane drzwi jednego z mieszkań, jednak nikt ich nie otworzył. Zarówno w trakcie interwencji, jak też do dnia dzisiejszego, nie zgłosiły się osoby, które mogły zostać pokrzywdzone w wyniku tego zajścia – wyjaśnia podkom. Paweł Rosenbeiger, zastępca oficera prasowego KPP w Środzie Śląskiej.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej prowadzą czynności zmierzające do ustalenia uczestników interwencji.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

powrót na górę

Najczęściej komentowane

 • Miejscowy powiedział(a) Więcej
  Wchodzą do gabinetu Adasia a tam wiaderko , grabki i łopatka. Ale było radochy! 6 godzin temu.
 • Miejscowy powiedział(a) Więcej
  Sebek , dawaj kankana! 6 godzin temu.
 • Arek Gruszczyński powiedział(a) Więcej
  Pomyślimy o tym na wiosnę
  9 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2021 15:53 wrote:

Witam. Szukam garażu do wynajęcia na terenie Środy Śląskiej. Nie musi mieć kanału. Potrzebuję do parkowania auta. Lokalizacja nie ważna, m…

26.11.2021 13:52 wrote:

Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Popiersia, …

16.11.2021 14:34 wrote:

VW Passat B5,1.9 Tdi,130 KM,kombi,po lifcie ,2002 r,przebieg 325 tys. km, czarny metalik,zadbany,stan techniczny bardzo dobry, serwisowany …

28.10.2021 17:18 wrote:

Kupię Auto  może być uszkodzone Tel 693544030…

0
RAZEM