niedziela 06.12.2020

Imieniny: Mikołaja Jaremy

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Burmistrz Środy Śląskiej otrzymał absolutorium za 2019 rok

Burmistrz Środy Śląskiej otrzymał absolutorium za 2019 rok

24.06. 2020

Podczas dzisiejszej XXVIII sesji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej, obecnych 13 radnych oddało głos za przyjęciem uchwały o udzielenie absolutorium burmistrzowi za ub. rok.

- Za nami kolejny, trudny rok 2019. Bardzo dziękuję za udzielenie absolutorium. Odbieram to jako nie tylko absolutorium dla siebie, ale dla całego naszego bardzo szerokiego zespołu, który za mną stoi. Chociaż czasami pewnie chciałoby się więcej mieć tych ludzi, którzy pracują, jednak jest jak jest - mówił burmistrz Środy Śl. Adam Ruciński.

Jak podkreślał, jednogłośna decyzja radnych świadczy, że działania zarówno pracowników Urzędu Miejskiego, jak i w głównej mierze samego burmistrza w roku 2019 były właściwe, prawidłowo ukierunkowane, efektywne i skuteczne. - Oczywiście będziemy dążyć do poprawy, bo widzimy tak jak mówiłem w sprawozdaniu tą poprawę. Niemniej jednak na tym etapie, dzisiaj, bardzo serdecznie dziękuję i obiecuję, że dokonamy należytej staranności – wyjaśniał włodarz miasta i gminy.

(kb) / fot. wkNajbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Czemu policjanci bez maseczek? Jeszcze nam zarażą 50% strażników. 5 godzin temu.
 • obiektywny powiedział(a) Więcej
  Ceny skupu nakrętek plastikowych są dość różne. Aby rzeczywiście otrzymać z tego pieniądze, trzeba uzbierać ich jednak naprawdę... 5 godzin temu.
 • Mo powiedział(a) Więcej
  Lodowisko też dla "równiejszych" 7 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  Pani kierownczka z urzędu gminy u fryzjerki zostawia miesięcznie 150 zł albo więcej.  To jest 300  - 400 kg nakrętek. Hipokryci. 8 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  To ma być sposób na nudę w czasie pandemii?  Czy realna pomoc pieniężną. Bo o pieniądze ty chodzi. Tu chodzi o zebranie dużej kwoty... 8 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.12.2020 09:42 wrote:

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje…

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM