sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. UM Fot. UM

Burmistrz wręczył stypendia najlepszym ósmoklasistom

Pt, 09.07.2021 18:53

Najlepsi uczniowie klas ósmych szkół podstawowych z Gminy Środa Śląska otrzymali  z rąk burmistrza Adama Rucińskiego stypendia, które są dowodem uznania za ich trud i wysiłek włożony w osiąganie najlepszych wyników w nauce.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stypendia Burmistrza Środy Śląskiej przyznawane są zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z dnia 12 lipca 2019 r. Jednorazowe stypendia w kwocie od 450 zł – 500 zł przyznano sześciu uczniom klas ósmych – 5 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej oraz jednemu uczniowi ze Szkoły Podstawowej w Ciechowie.

6 lipca w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego burmistrz wręczył uczniom stypendia. – To nagroda za Waszą pracę i wysiłek włożony w osiąganie najlepszych wyników i promowanie szkoły w różnych dziedzinach nauki – mówił podczas uroczystości wręczania burmistrz Adam Ruciński.

Podziękowania na ręce Emilii Latos, dyrektor SP nr 3 oraz Moniki Heby-Wierzbickiej, dyrektor SP w Ciechowie złożył wraz z burmistrzem Krzysztof Peryga, dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w średzkim magistracie.

Lista uczniów, którzy otrzymali jednorazowe Stypendium Burmistrza Środy Śląskiej:

 1. Wiktoria Owczarenko (Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej)
 2. Jan Marcinkowski (Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej)
 3. Piotr Mosz (Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej)
 4. Emilia Krzyżanowska (Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej)
 5. Daria Ziębikiewicz (Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej)
 6. Szymon Kuźniar (Szkoła Podstawowa w Ciechowie)

(prg)

 • 13
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 5

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • RWM powiedział(a) Więcej
  Panowie-proponuję wziąć flaszeczkę  a jak mało to dwie ,usiąść w spokojnym miejscu i dogadać się jak chłop z chłopem. godzinę temu.
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. godzinę temu.
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 3 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …