piątek 27.11.2020

Imieniny: Waleriana Wergiliusza

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Co z samochodem zaparkowanym w miejskim parku?

Co z samochodem zaparkowanym w miejskim parku?

17.06. 2020
 •  

Zaparkowany na terenie parku miejskiego w Środzie Śląskiej samochód wzbudza ogólne zainteresowanie, co nie dziwi z uwagi na nietypowe miejsce pozostawienia pojazdu. 

Wpisy w mediach społecznościowych oraz artykuły mediów lokalnych mogą powodować nieprawdziwe przeświadczenie, że brak jest działań i zainteresowania Policji oraz Straży miejskiej (SM) w Środzie Śląskiej tym pojazdem.

Od pierwszego dnia kiedy Ford pojawił się w parku został zauważony przez patrol Straży Miejskiej i pozostawione zostało zawiadomienie z prośbą o stawienie się w siedzibie SM, by właściciel lub kierujący wyjaśnił okoliczności pozostawienia samochodu. Nikt nie pojawił się w tej sprawie.

Po upływie kilku dni we współpracy z Policją na podstawie nr rejestracyjnego ustalony został właściciel pojazdu, a następnie SM przejęła dalsze prowadzenie sprawy. Na adres posiadacza Forda została wysłana korespondencja z wezwaniem do siedziby SM w Środzie Śląskiej, jednak mimo upływu terminu nikt się nie skontaktował.

W chwili obecnej, korzystając z pomocy Policji, staramy się ustalić właściciela samochodu, który mieszka poza terenem naszej gminy.

Wszystkie prowadzone czynności zmierzające do usunięcia pojazdu z parku podyktowane są przepisami prawa i niestety trwają długo, na co SM nie ma często żadnego wpływu. Krzywdzące
i nieprawdziwe są zarzuty o bezczynności służb w Środzie Śląskiej.  Jesteśmy zaangażowani dla jak najszybszego rozwiązania tego problemu.

Z poważaniem

Ryszard Czerwiec

Komendant Straży Miejskiej

w Środzie Śląskiej

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Waldek powiedział(a) Więcej
  Lokalny na miejscu, bez kolejek, szybciutko.
  www.komnetpc.pl 4 godziny temu.
 • Wojewoda powiedział(a) Więcej
  30Mb a nie MB, edit Wojewoda 4 godziny temu.
 • Wojewoda powiedział(a) Więcej
  Dokładnie, w Środzie Śląskiej jest też Netia na światłowodzie. Mam i korzystam, Wrocławska, osiedle koło Coli. Orange w tej samej... 4 godziny temu.
 • Adam powiedział(a) Więcej
  Witam, od niedawna mieszkam w Środzie i poszukuje sprawdzonego internetu radiowego ( taka jest możliwość) jak narazie testuje usługę... 4 godziny temu.
 • Waldek powiedział(a) Więcej
  Dorota napisał:
  Czy ktoś ma kontakt telefoniczny do BM? 
  Ja mam a co Ci zamówić?
  4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

04.11.2020 10:49 wrote:

 Poszukuję opieki nad 84 letnią kobietą . Najchętniej do wspólnego zamieszkania w mieszkaniu w Środzie Śląskiej . Osoba chodząca , w dużym …

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.