wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Czekamy na powrót naszych kochanych przedszkolaków
Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Nauczyciele z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej wraz z panią dyrektor, z niecierpliwością czekają na ten moment.


Chcemy powitać wszystkie dzieci z nową energią i z dużym entuzjazmem, dlatego podczas nieobecności przedszkolaków, przez cały miesiąc lipiec, na terenie naszej placówki przeprowadzono prace porządkowe, m.in. poprawiono wygląd sal i odnowiono plac zabaw. Ponadto wszystkie Panie na powrót swoich przedszkolaków pięknie i kolorowo ozdobiły oraz udekorowały sale. Wszystko po to, by dzieci czuły się przyjemnie i komfortowo.

Szczególnie ciepło, pragniemy powitać, naszych nowych podopiecznych, którym życzymy  szybkiej adaptacji, miłych wrażeń, serdecznych przyjaźni, pozytywnych relacji oraz przyjemnego pobytu w naszym przedszkolu. Cieszymy się, że dołączyli do naszej przedszkolnej społeczności.

Drogie dzieci, już niebawem widzimy się ponownie. Odliczamy dni, do naszego spotkania. Chciałybyśmy życzyć Wam wszystkim, w tych ostatnich dniach wakacji: słonecznej pogody, bezpiecznej i beztroskiej zabawy, a w nowym roku szkolnym samych sukcesów i dużo radości.

Wam drodzy rodzice, życzymy satysfakcjonującej współpracy z przedszkolem oraz wielu powodów do zadowolenia.

Martyna Kowalska
Angelika Pela

<-- || -->

 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Pacholku Brukseli zobacz jak wygląda gospodarka Niemiec a jak Polski. Wszystkie zakłady na strefie są praktycznie Niemieckie. Niemcy to bogaty kraj... 30 minut temu.
 • Lolo powiedział(a) Więcej
  Policji tą krajowa mapa jest potrzebna jak pani lekkich obyczajów majtki. Policja jak się domyślam ma co robić. 30 minut temu.
 • Donald T powiedział(a) Więcej
  Donald T napisał:
  Wszystko co Polskie - Niemcom oddam. To wam gwarantuję !!!! DONALD volksdojcz.
  2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…