niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Darmowe zajęcia z samoobrony z okazji Dnia Kobiet

Darmowe zajęcia z samoobrony z okazji Dnia Kobiet

Śr, 12.02.2020 15:23

Z okazji Waszego Święta, Drogie Panie, w imieniu organizatorów, zapraszamy na darmowe zajęcia z samoobrony, które poprowadzi Marcin Snopczyński – instruktor taktyki i sztuki walki, ratownik – para medyk, twórca systemu bojowego Close Distance Combat System.Zrób sobie prezent – nikt tak nie zadba o Ciebie, jak Ty sama!

Zajęcia odbędą się 10 marca 2020 r. (wtorek) o godzinie 18:00 w Środzie Śląskiej (ul. Górna 14, sala przy stadionie miejskim). Zabierz ze sobą dobry humor, komfortowy strój, butelkę wody. 

Zachęcamy do aktywnego udziału w ćwiczeniach, jednak nie jest to warunek konieczny. Przyjdź, poćwicz lub pooglądaj i wysłuchaj.  Będzie możliwość indywidualnych rozmów z Instruktorem Kickboxingu klubu Glory.

Aby wziąć udział w spotkaniu, musisz mieć ukończone minimum 8 lat. Osoby niepełnoletnie proszone są o przybycie na zajęcia wraz z opiekunem. Ćwiczenia na sali odbywają się boso. 

(mpr)
powrót na górę
 • Jn powiedział(a) Więcej
  Ja rozumiem noszenie maseczek pod nosem tylko u okularników 3 godziny temu.
 • Joanna powiedział(a) Więcej
  W czasie pandemi PEWNIE spowiedz jest najważniesza chyba dla moherów jak by nie było innych waznych spraw 4 godziny temu.
 • Robert powiedział(a) Więcej
  Tu NAPRADWĘ nie ma litości nad POJEBEM. Będzie miał ciężko w resztkach swojego życia. Jeżeli Nasze... 4 godziny temu.
 • Robert powiedział(a) Więcej
  Jeszcze nie wiadomo. Wczoraj próbowałem się dowiedzieć o datę pogrzebu ale nie została jeszcze ustalona.... 5 godzin temu.
 • Malczyce powiedział(a) Więcej
  Czy już wiadomo kiedy pogrzeb Edwarda 5 godzin temu.
 • do mieszkańca powiedział(a) Więcej
  A konkretnie to gdzie nie świecą szanowny MIESZKAŃCU ? 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM