poniedziałek 27.01.2020

Imieniny: Anieli Jerzego

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Dołącz do zbiórki „Mikołajkowa paczka” dla schroniska!

Dołącz do zbiórki „Mikołajkowa paczka” dla schroniska!

07.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

„Mikołajkowa paczka” to tytuł organizowanej przez cztery koleżanki zbiórki w powiecie średzkim. Akcja odbywa się już po raz trzeci. Również i tym razem wsparcie otrzyma schronisko dla zwierząt  Wiata Bezdomniaków w Legnicy. - Co roku wielu z Was chętnie wspiera akcję. Przed nami okres pluchy, zimna i mrozów. Zadbajmy o to, by zwierzęta, które spotkał smutny los, spędziły ten czas w ciepłej atmosferze z miską pełną smakołyków – mówią dziewczyny.

 

Organizatorki, po konsultacji z zarządem schroniska, wiedzą już jakich "prezentów" oczekują psy i koty. - Zbieramy przekąski, mokrą karmę, obroże, smycze, legowiska, kołdry, koce, poduszki (generalnie wszystko, czym można ogrzać boksy). Ważne, aby KOŁDRY I PODUSZKI NIE ZAWIERAŁY PIERZA – informuje Kasia Spotek.

- Podczas poprzedniej zbiórki sporym zainteresowaniem cieszyła się licytacja dla podopiecznych Wiaty Bezdomniaków w Legnicy, dlatego również i tym razem chętnie przyjmiemy rzeczy na licytację. Za wylicytowany przedmiot płaci się ww. potrzebnymi produktami – zachęca Ewelina Gala.

Zbiórka wystartowała w poniedziałek 4 listopada br. i potrwa do 5 grudnia br. Tak, by na mikołajki podopieczni schroniska otrzymali swoje prezenty.

Osoby, które chcą przekazać dary zapraszamy do kontaktu z organizatorami zbiórki. W przypadku wystąpienia problemów z dowozem, służą pomocą i chętnie odbiorą wspomniane produkty z wyznaczonego miejsca - Ewelina Gala: 781-250-218 (Ciechów), Katarzyna Spotek: 664-214-426 (Środa Śląska), Julia Starzak: 570-702-435 (Juszczyn) i Anna Staniszewska: 662-003-717 (Bukówek).

Zapraszamy do udziału!

(kb) / fot. organizatorki akcji

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Św Stanisław Jerzy Buzek na dobre i na złe wieści o to chodzi w tym momencie nie jestem w ciąży i na złe i na pewno nie ma 516047414 w tym roku nie będzie problemu z odbiorem osobistym i na złe wieści

This comment was minimized by the moderator on the site

Chętnie się dołożą Ale pieniążki dam jak się skontaktować lub proszę o nr konta schroniska wplace

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację