piątek 26.02.2021

Imieniny: Mirosława Aleksandra

Dołącz do zbiórki „Mikołajkowa paczka” dla schroniska!

Dołącz do zbiórki „Mikołajkowa paczka” dla schroniska!

Cz, 07.11.2019 22:03

„Mikołajkowa paczka” to tytuł organizowanej przez cztery koleżanki zbiórki w powiecie średzkim. Akcja odbywa się już po raz trzeci. Również i tym razem wsparcie otrzyma schronisko dla zwierząt  Wiata Bezdomniaków w Legnicy. - Co roku wielu z Was chętnie wspiera akcję. Przed nami okres pluchy, zimna i mrozów. Zadbajmy o to, by zwierzęta, które spotkał smutny los, spędziły ten czas w ciepłej atmosferze z miską pełną smakołyków – mówią dziewczyny. 

Organizatorki, po konsultacji z zarządem schroniska, wiedzą już jakich "prezentów" oczekują psy i koty. - Zbieramy przekąski, mokrą karmę, obroże, smycze, legowiska, kołdry, koce, poduszki (generalnie wszystko, czym można ogrzać boksy). Ważne, aby KOŁDRY I PODUSZKI NIE ZAWIERAŁY PIERZA – informuje Kasia Spotek.

- Podczas poprzedniej zbiórki sporym zainteresowaniem cieszyła się licytacja dla podopiecznych Wiaty Bezdomniaków w Legnicy, dlatego również i tym razem chętnie przyjmiemy rzeczy na licytację. Za wylicytowany przedmiot płaci się ww. potrzebnymi produktami – zachęca Ewelina Gala.

Zbiórka wystartowała w poniedziałek 4 listopada br. i potrwa do 5 grudnia br. Tak, by na mikołajki podopieczni schroniska otrzymali swoje prezenty.

Osoby, które chcą przekazać dary zapraszamy do kontaktu z organizatorami zbiórki. W przypadku wystąpienia problemów z dowozem, służą pomocą i chętnie odbiorą wspomniane produkty z wyznaczonego miejsca - Ewelina Gala: 781-250-218 (Ciechów), Katarzyna Spotek: 664-214-426 (Środa Śląska), Julia Starzak: 570-702-435 (Juszczyn) i Anna Staniszewska: 662-003-717 (Bukówek).

Zapraszamy do udziału!

(kb) / fot. organizatorki akcji
powrót na górę
 • Joanna powiedział(a) Więcej
  Do mnie też dzwonił  21.II.2021 r /niedziela/godz.17,52 na telefon stacjonarny właśnie ten numer 41 336... 2 godziny temu.
 • Zadowolona powiedział(a) Więcej
  To chyba przesada  !!!! Ten Pan chyba przekreślony !!!! Już pokazał swoje rządy i mu podziękowano .... 3 godziny temu.
 • Krz powiedział(a) Więcej
  Na szczęście on nie musi być jakimś Krajewskim. 5 godzin temu.
 • z miasta powiedział(a) Więcej
  do mnie ostatnio dzwonił kilka razy na komórkowy i stacjonarny - chyba nie notuje gdzie dzwoni :-) 6 godzin temu.
 • mysza powiedział(a) Więcej
  Do mnie też dzwonił i zastanawiam się skąd on ma numery do mieszkańców powiatu, od razu pytał czy... 6 godzin temu.
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Nie kontaktuj się z tym naciągaczem. Zwykła hiena która nie ma żadnych informacji tylko chce zarobić na... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM