Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Patriotycznie na średzkim Rynku Dolnym

Patriotycznie na średzkim Rynku Dolnym

08.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

„Co to jest niepodległość, teraz wiem, już na pewno, Każde dziecko dziś woła, to polski dom, polska szkoła.”

Mimo chłodu najmłodsi w towarzystwie opiekunów, rodziców, Burmistrza Środy Śląskiej Adama Rucińskiego oraz Sekretarza Gminy Marcina Nowakowskiego dumnie odśpiewali hymn na Rynku Dolnym o 11:11 ku Odzyskaniu Niepodległości.

Przedszkole Publiczne nr 3 „Pod Topolą” ze Środy Śląskiej zaprezentowało się nie tylko swoje zdolności recytatorskie, ale także wokalne i taneczne. Zwieńczeniem ich występu było wspólne złożenie kwiatów przez przedstawicieli przedszkolaków, dyrektor placówki Małgorzatę Krygier oraz Burmistrza Środy Śląskiej pod pomnikiem Pamięci Żołnierzy Polskich.

– Dziękuję wszystkim przedszkolakom za piękne odśpiewanie hymnu, za przygotowanie części artystycznej, a także opiekunom za lekcję historii, której właśnie najmłodsi doświadczają – na zakończenie przemówił włodarz Adam Ruciński.

(um)

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Przepraszam, ale mam uwagę do burmistrza. Z tego co pamiętam, kandydujac na burmistrza popieral PO. Skąd u niego taka zmiana? Przyjmuje byle jakiego prezydenta polskiego, mieszkanki jego terenu caluja go(wstyd na cały kraj), nie do wiary!!!. Miałam kiedyś Pana Rucinskiego za fajnego gościa. 2xglosowalam na niego. Teraz żałuję i wstydzę się swojej decyzji. Co stołek i kasa robią z człowieka....

This comment was minimized by the moderator on the site

Naucz się szanować siebie,aby szanować innych

This comment was minimized by the moderator on the site

burmistrz jest bezpartyjny i popiera wszystkich

This comment was minimized by the moderator on the site

Wreszcie Ruciński trafił do przedszkola. To się nazywa właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jestem tylko ciekaw czy przeszedł pomyślnie testy czy też załapał się do młodszaków po znajomości.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację