wtorek 16.08.2022

Imieniny: Stefana Rocha

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Dom Kultury i Gmina Środa Śląska zapraszają na lipcowe wydarzenia
W lipcu mieszkańcy Środy Śląskiej i okolic na pewno nie będą się nudzić. Dom Kultury przedstawił niedawno harmonogram wydarzeń na ten miesiąc.

Fot. DK Fot. DK


Na rynku dolnym będzie funkcjonować strefa kibica. Na wielkim ekranie fani będą mogli obejrzeć półfinały (6 i 7 lipca) Mistrzostw Europy. Finał euro, który odbędzie się 11 lipca, zostanie połączony ze specjalną strefą dla dzieci na Kajakach.

Z dużą niecierpliwością oczekiwano na powrót Letniego grania nad wodą. Na pierwszy miesiąc wakacji zaplanowano trzy koncerty, które odbędą się również na Kajakach. 10 lipca wystąpi Piotr Rejda z zespołem Mocne Lajty. Tydzień później Środę odwiedzi zespół Acoustic Live, a 24 lipca na scenie pojawi się Maciej Gucik, akordeonista i klawiszowiec.

W każdą niedzielę miesiąca przy akwenie Kajaki będzie tworzona gminna strefa dla dzieci. W tych dniach najmłodsi będą mogli m.in. skorzystać z dmuchańców lub pobawić się z animatorami.

Ciekawym lipcowym wydarzeniem jest z pewnością turniej w warcabach stupolowych pn. “IV Złota Korona Średzka”. Odbędzie się on w Szkole Podstawowej nr 3 i potrwa aż cztery dni. Jego uczestnicy powalczą o puchar Burmistrza Środy Śląskiej.

Więcej o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez Dom Kultury oraz Gminę Środa Śląska można przeczytać na stronie dksrodaslaska.pl

OLO

dk imprezy

 

  • Ania powiedział(a) Więcej
    Najwspanialsza jest nasza Orkiestra ? 1 minutę temu
  • Asia powiedział(a) Więcej
    Zgadzam się . Takie dwie imprezy w lecie by się przydały. Tylko uwzględnić zakaz wstępu do lat 16. Dzieci tam są niepotrzebne. 6 minut temu.
  • Mietek powiedział(a) Więcej
    Już wpisuje.... Rok wyborczy się zbliża więc piguły gratis 8 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…