Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Dziś o 19.00 uroczyste otwarcie nowej fotogalerii miejskiej przy kościele Św. Andrzeja. Zapraszamy!

Dziś o 19.00 uroczyste otwarcie nowej fotogalerii miejskiej "Środa Śląska wczoraj i dziś" promująca miasto i gminę Środa Śląska.

galeria

Zapraszamy na to wydarzenie w imieniu Burmistrza Środy Śląskiej, księdza Proboszcza i redakcji ROLAND.

Galerię wydrukowała i zamontowała firma Metaloplastyka z Błonia na zlecenie głównego wykonawcy, firmy Usługi Fotograficzno-Reklamowe ROLAND.

Dzięki temu mieszkańcy i wszyscy zainteresowani będą mogli podziwiać nową, miejską fotogalerię pod patronatem Burmistrza Środy Śląskiej podczas Święta Wina w Mieście Skarbów.

Koszt nowej fotogalerii to ponad 30 tys. zł ze środków budżetu Gminy Środa Śląska.

(prg)


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.