sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Jerzy Durman we władzach Polskiego Związku Wędkarskiego
Pod koniec 2021 roku Jerzy Durman rozpoczął drugą kadencję na stanowisku prezesa Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 20 „Sazan” w Środzie Śląskiej. Jego wieloletnia praca na rzecz PZW została doceniona i w kwietniu br. Jerzy Durman został wybrany członkiem Głównej Komisji Rewizyjnej PZW.

Fot. UM Fot. UM


Podczas Okręgowego Zjazdu Delegatów PZW we Wrocławiu prezes koła „Sazan” z siedzibą w gminnym Centrum NGO, otrzymał podziękowanie w uznaniu za wieloletnią i oddaną pracę na rzecz Polskiego Związku Wędkarskiego w organizacji i popularyzacji wędkarstwa. – To bardzo miłe zostać docenionym przez kogoś za wiele lat swojej pracy – podkreśla Jerzy Durman. – Nasza działalność w kole możliwa jest także dzięki wsparciu Gminy Środa Śląska i corocznym dotacjom, za co bardzo dziękuję Panu Burmistrzowi.

Zaangażowanie prezesa Durmana w pracę na rzecz polskiego wędkarstwa zostało docenione i wybrano go delegatem do udziału w zjeździe krajowym PZW, który odbył się pod koniec kwietnia br. Tam spotkał go kolejny zaszczyt. – Zostałem powołany w skład Głównej Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Wędkarskiego – przekazuje Jerzy Durman. – Byłem nieco zaskoczony, ale też dumny z takiego sukcesu. Jest to dla mnie pewne zwieńczenie ostatnich lat działalności w Polskim Związku Wędkarskim, za które serdecznie dziękuję  - wyznaje prezes koła „Sazan” w Środzie Śląskiej.   

Średzkie Koło PZW w 2020 roku obchodziło 70-lecie istnienia. Obecnie liczy ok. 650 wędkarzy. „Sazan” ma pod swoją opieką 4 akweny: Kajaki, Brodno, Słup i Piersno. Kadencja Jerzego Durmana w Głównej Komisji Rewizyjnej potrwa 4 lata – do 2026 roku.

(prg)

<-- || -->

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…