wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Tydzień pełen atrakcji w Przedszkolu Publicznym nr 3
Miniony tydzień był dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego nr 3 w Środzie Śląskiej pełen atrakcji. Przedszkolaki spotkały się z Pszczółkowymi Paniami, strażakami oraz wzięły udział w spartakiadzie.


W poniedziałek 20 czerwca placówkę odwiedziły Pszczółkowe Panie z Pasieki Ziębów. Z pasją opowiadały dzieciom ciekawostki o życiu pszczół. Wyjaśniły, dlaczego należy dbać o pszczoły oraz w jaki sposób produkuje się miód. Przedszkolaki mogły również spróbować miodu oraz zaglądnąć do środka ula.

W środę o trudach i wyzwaniach swojej pracy opowiedzieli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej. Druhowie zaprezentowali swój wóz oraz sprzęt ratowniczy. Jednak największą atrakcją okazało się puszczenie strumienia wody. Sprawiło to dzieciom ogromną frajdę.

Nie był to jednak koniec atrakcji. W czwartek 23 czerwca na boisku CSiR w Środzie Śląskiej odbyła się Pierwsza Spartakiada Przedszkolaka, przygotowana dla Przedszkola Publicznego nr 3. Pomysłodawczynią zawodów sportowych i promocji zdrowego stylu życia była wychowawczyni grupy Wesołych Nutek, Pani Arleta. Spartakiada w całości została przygotowana przez Klub Sportowy Polonia Środa Śląska, na czele z prezesem, Panem Mariuszem Karolem. Aktywności ruchowe zostały podzielone na strefy w taki sposób, aby wszystkie przedszkolaki jednocześnie mogły realizować poszczególne zadania. Dzieci mogły skorzystać również ze strefy relaksu, na której znajdowały się dmuchańce od firmy MAR-POL. Na zakończenie zawodów wszyscy sportowcy zostali uhonorowani medalami. Dyrektor Przedszkola oraz dzieci dziękują za wspaniale przygotowaną imprezę.

Przez wszystkie dni przedszkolakom sprzyjała pogoda, a aktywny tydzień zakończyły wspólnym wyjściem na lody.

AKC/OLO

<-- || -->

 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Każdy by zagłosował na partie kotra chce dawać pieniążki obywatelom, tylko nikt nie zastanawiał się nad długofalowymi skutkami tego rozdawnictwa. godzinę temu.
 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Zosia ty chyba za dużo tvp oglądasz przed snem. Przejechałem ostatnio pół polski i nie mówię tu o dużych miastach tylko mniejszych niż Środa... godzinę temu.
 • M powiedział(a) Więcej
  Najdziwniejsze jest to że kogo się nie spytam to nikt na PIS nie głosował a jakimś cudem wygrywają wybory...
  Przed każdymi wyborami powinien... godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…