Od rana do późnego wieczora, liczni uczestnicy niemal w każdym wieku zmierzyli się w przeróżnych rodzajach tańców. Niewątpliwie było to bardzo widowiskowe wydarzenie. Zachwycały kreacje i piękne taneczne popisy.
Turniej podzielono na trzy bloki taneczne, a po nich odbyła się Gala Finałowa, podczas której gościnnie wystąpiły panie ze średzkiej grupy tanecznej Ladies.
Tradycyjnie, na zakończenie rozdano nagrody. Puchar Burmistrza Środy Śląskiej trafił do pary o numerze 182 z Wodzisławia Śląskiego. Gratulujemy!
Szczegółowe wyniki turnieju dostępne są TUTAJ.
Wydarzenie zorganizowali: Studio Tańca Jabczyńscy z Wrocławia, Dom Kultury w Środzie Śląskiej i Gmina Środa Śląska, przy wsparciu Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej.
(rol)