niedziela 01.08.2021

Imieniny: Alfonsa Nadii

Klub Glory Boks Kick-boxing w Centrum NGO

Klub Glory Boks Kick-boxing w Centrum NGO

Pt, 26.03.2021 10:12
 •  

Klub Glory Boks Kick-Boxing Środa Śląska od niedawna ma siedzibę w gminnym Centrum NGO, gdzie dyżury pełnią przedstawiciele klubu. Obok na stadionie miejskim OSiR odbywają się treningi zawodników klubu.


Glory Bocks Kick-Boxing Środa Śląska to klub sportów walki. Prowadzi zajęcia z boksu ,kick boxingu  oraz elementów samoobrony. Treningi podzielone są na dwie grupy. Pierwsza z nich to podstawowa dla początkujących dzieci i młodzieży zaczynających swoją przygodę ze sportami walki. Druga zaś, zaawansowana zrzesza kadrę osób na wyższym poziomie technicznym, które przygotowują się do startów w zawodach boksu lub kick-boxingu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.

- Obecnie jesteśmy zlokalizowani na Stadionie Miejskim OSiR w Środzie Śląskiej, gdzie odbywają się zajęcia dla najmłodszych adeptów, 11-latkowie uczą się kunsztu np. boksowania – wyjaśnia Radosław Pupin, założyciel i jednocześnie trener Klubu Glory Boks Kick-Boxing Środa Śląska. – Teraz jesteśmy także obecni w Centrum NGO nie daleko klubu, po sąsiedzku. Nasi przedstawiciele będą pełnić  dyżur w każdy wtorek w godzinach 14-15, podczas którego można przyjść i zaczerpnąć informacji na temat treningów i działania klubu - dodaje Radosław Pupin.

Klub Glory boks kick-boxing otrzymał też w 2021 roku dofinansowanie od Gminy Środa Śląska na realizację zadania pn. "Treningi boksu kick-boxingu". Jego wartość to 15 tys. zł, zaś wkład własny klubu wynosi 6,6 tys. zł.

 - Cieszę się, że Gmina Środa Śląska aktywnie pomaga naszemu klubowi w postaci wsparcia finansowego, które pozwala na dalszy rozwój młodych adeptów pięściarstwa oraz kick-boxingu - mówi trener Radosław Pupin. - Dzięki tym środkom mamy możliwość wyjazdów na liczne turnieje w Polsce i reprezentowania Gminy Środa Śląska, a także zakupu sprzętu treningowego oraz środków zabezpieczających nasze zdrowie w dobie pandemii - podkreśla Radosław Pupin i zaprasza na treningi. - Mam nadzieję, że to nastąpi wkrótce, że ruszymy i wrócimy do normalności - podkreśla.

(prg) / fot. Klub Glory

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Opoka powiedział(a) Więcej
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie. godzinę temu.
 • Panięć powiedział(a) Więcej
  Zachowować się jak trzeba - nawet w stosunku do swoich wrogow. Co warto zaznaczyć . Byli... 2 godziny temu.
 • Algorytm powiedział(a) Więcej
  No pewnie ze wszyscy internauci zadowoleni widać to po wpisach. Ile to będzie kosztowało... 2 godziny temu.
 • Ulęgałek powiedział(a) Więcej
  J / P  - dramat… Jeszcze ten nadworny bard jako tako trzymał tonacje, ale jak Panie z... 2 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

01.08.2021 14:30 wrote:

Osoby zainteresowane zajęciami Aikido proszę o kontakt w sprawie utworzenia sekcji w Środzie  Śląskiej. Tel 787 707 885 lub fb Aikido Środa …

25.07.2021 10:03 wrote:

Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, ozdobne Ramy, Ceramikę, Porcelanę, stare Szkła, kolorowe Szkło z PRL-u, Kryształy, Lampy, Figurki, R…

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…