środa 27.10.2021

Imieniny: Iwony Sabiny

Klub Glory Boks Kick-boxing w Centrum NGO

Klub Glory Boks Kick-boxing w Centrum NGO

Pt, 26.03.2021 10:12
 •  

Klub Glory Boks Kick-Boxing Środa Śląska od niedawna ma siedzibę w gminnym Centrum NGO, gdzie dyżury pełnią przedstawiciele klubu. Obok na stadionie miejskim OSiR odbywają się treningi zawodników klubu.


Glory Bocks Kick-Boxing Środa Śląska to klub sportów walki. Prowadzi zajęcia z boksu ,kick boxingu  oraz elementów samoobrony. Treningi podzielone są na dwie grupy. Pierwsza z nich to podstawowa dla początkujących dzieci i młodzieży zaczynających swoją przygodę ze sportami walki. Druga zaś, zaawansowana zrzesza kadrę osób na wyższym poziomie technicznym, które przygotowują się do startów w zawodach boksu lub kick-boxingu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.

- Obecnie jesteśmy zlokalizowani na Stadionie Miejskim OSiR w Środzie Śląskiej, gdzie odbywają się zajęcia dla najmłodszych adeptów, 11-latkowie uczą się kunsztu np. boksowania – wyjaśnia Radosław Pupin, założyciel i jednocześnie trener Klubu Glory Boks Kick-Boxing Środa Śląska. – Teraz jesteśmy także obecni w Centrum NGO nie daleko klubu, po sąsiedzku. Nasi przedstawiciele będą pełnić  dyżur w każdy wtorek w godzinach 14-15, podczas którego można przyjść i zaczerpnąć informacji na temat treningów i działania klubu - dodaje Radosław Pupin.

Klub Glory boks kick-boxing otrzymał też w 2021 roku dofinansowanie od Gminy Środa Śląska na realizację zadania pn. "Treningi boksu kick-boxingu". Jego wartość to 15 tys. zł, zaś wkład własny klubu wynosi 6,6 tys. zł.

 - Cieszę się, że Gmina Środa Śląska aktywnie pomaga naszemu klubowi w postaci wsparcia finansowego, które pozwala na dalszy rozwój młodych adeptów pięściarstwa oraz kick-boxingu - mówi trener Radosław Pupin. - Dzięki tym środkom mamy możliwość wyjazdów na liczne turnieje w Polsce i reprezentowania Gminy Środa Śląska, a także zakupu sprzętu treningowego oraz środków zabezpieczających nasze zdrowie w dobie pandemii - podkreśla Radosław Pupin i zaprasza na treningi. - Mam nadzieję, że to nastąpi wkrótce, że ruszymy i wrócimy do normalności - podkreśla.

(prg) / fot. Klub Glory

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Seniorka powiedział(a) Więcej
  W zamkniętym pomieszczeniu nie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa? Może Pan Burmistrz odpowie! godzinę temu.
 • Senior powiedział(a) Więcej
  A wirusów nie było?Pandemia się skończyła. godzinę temu.
 • jAROSLAW powiedział(a) Więcej
  RUSKI ład 3 godziny temu.
 • Eryk aka Robert aka Grzegorz a powiedział(a) Więcej
  I jeszcze widzę, że przedstawiciele rodzinki tego bydlaka również dobrze bawią się na... 3 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…

0
RAZEM