niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Koncepcja nowej szkoły odebrana, czas na projekt (wideo)

Koncepcja nowej szkoły odebrana, czas na projekt (wideo)

Śr, 10.06.2020 09:48

Na majowej sesji Rady Miejskiej burmistrz Adam Ruciński przedstawił radnym informację na temat zaawansowania prac nad przygotowaniem budowy nowej szkoły podstawowej na Winnej Górze w Środzie Śląskiej.Pierwszy pkt. harmonogramu przygotowania tej wielkiej średzkiej inwestycji został już zakończony i koncepcja architektoniczno-urbanistyczna zlecona za 26 tys. zł w październiku ub.r. została w całości zakończona i odebrana 11 maja. Koszt budowy 1 m kw. powierzchni użytkowej obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu został oszacowany na poziomie max. 3,65 tys. zł za 1 m kw.

Obecnie kilkuosobowy Zespół ds. budowy nowej szkoły podstawowej na Winnej Górze w Środzie Śląskiej pracuje nad przygotowaniem negocjacji z ogłoszeniem na wybór projektanta tej najważniejszej inwestycji w kadencji samorządowej 2018-2023. W budżecie Gminy Środa Śląska na 2020 rok na opracowanie pełnej dokumentacji projektowej radni uchwalili 500 tys. zł.

(prg)
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 7 minut temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 27 minut temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 2 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM