czwartek 06.10.2022

Imieniny: Artura Brunona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Konkurs na LOGO Średzkiego Inkubatora PrzedsiębiorczościChcesz pochwalić się swoimi zdolnościami graficznymi i przy okazji zgarnąć tysiąc złotych? Masz świetną okazję! Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konkurs na logo Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Zgłoszenia można przesyłać do 20 września br.W konkursie wyłonione zostanie logo, które będzie miało funkcję identyfikacji wizualnej, informacyjnej, promocyjnej i korespondencyjnej Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Środzie Śląskiej którego otwarcie planowane jest w październiku br. Do logo może być dołączone hasło promocyjne. W konkursie mogą wziąć udział zarówno dorośli, jak i dzieci.

Projekty LOGO należy przygotować w 2 wersjach kolorystycznych: Kolorowej i czarno – białej. Prace konkursowe należy składać w wersji elektronicznej w formacie JPG i PDF o wymiarach nie większych niż 1 MB. Pliki powinny dopuszczać możliwość zmiany skali bez utraty jakości i proporcji obrazu.

Karty zgłoszeniowe z załącznikami i projekty LOGO należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i DW: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prace przyjmowane będą w okresie od 15-20 września do godz. 15:00  (decyduje data wpływu wiadomości na skrzynkę mailową). Regulamin konkursu oraz wszystkie niezbędne załączniki znajdują się na stronie internetowej www.srodaslaska.pl. Czekamy na Wasze pomysły!

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej
  • Jola powiedział(a) Więcej
    Jak to za co ?! Za działanie niezgodne z obowiązującymi przepisami tj chociażby za wysyłanie dzieci zdrowych na kwarantanne !!!! I zasłanianie... 2 godziny temu.
  • Kola powiedział(a) Więcej
    Ruciński nadaje się do gry w kulki a nie do rządzenia miastem. 3 godziny temu.
  • Paweł Rosenbeiger powiedział(a) Więcej
    I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od Uchwały Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Nr LV/532/22 z dnia 2 marca 2022 roku w sprawie... 10 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

03.10.2022 08:31 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - PRZED I POWOJENNE STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ za GOTÓWKĘ ! Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelanę…

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…