środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. UM Fot. UM

Kontrakt na wyposażenie skateparku na Kajakach

Wt, 13.07.2021 15:23
 •  

W średzkim magistracie rozstrzygnięto przetarg na zakup i montaż urządzeń skateparku przy akwenie Kajaki, obok boiska OSiR do siatkówki plażowej. Gmina Środa Śląska stara się o dofinansowanie inwestycji w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Wrocławska.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Budowa i wyposażenie skateparku realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego. W ubiegłym roku powstała betonowa płyta skateparku o powierzchni 500 m2. Jej koszt wyniósł 72,5 tys. zł.

Zakupem i montażem urządzeń skateparku zajmie się firma MULLER Jelcz-Laskowice, która zaproponowała kwotę 158,5 tys. zł.  Zaplanowano montaż 8 urządzeń - podjazdów, gridów, boxów, mini ramp i bumpów. Zakończenie prac planowane jest na wrzesień br. Poniżej przedstawiamy wizualizację urządzeń skateparku objętych przetargiem.

- Gmina Środa Śląska stara się o dofinansowanie inwestycji zakupu i montażu urządzeń skateparku – przekazuje Rafał Ratuszniak, Główny Specjalista w Wydziale Promocji i Rozwoju Gminy średzkiego magistratu i koordynator Budżetu Obywatelskiego. – Do Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska złożony został wniosek o dofinansowanie zakupu urządzeń skateparku na 150 tys. zł – precyzuje Rafał Ratuszniak.

(prg)

 • 0
 • 2
 • 49
 • 2
 • 2
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Pain T powiedział(a) Więcej
  O widzę logo, pewnie był konkurs. CZeka na nagrodę pewnie. 11 minut temu.
 • Beka powiedział(a) Więcej
  Od tamtego roku co miesiąc tacy jak Ty pisali, że zaszczepionym tydzień, dwa, może miesiąc i zejdą. Co chwila zmieniacie wersję, teraz czekasz?... 16 minut temu.
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Myślisz że sanepid nie widział tego bałaganu? Lepiej było cicho siedzieć i się nie skarżyć bo warunki nie są aż takie złe? Ludzie nie... 21 minut temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…