czwartek 06.10.2022

Imieniny: Artura Brunona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //LOOP Music Festival już 14 sierpnia!14.08.2022 w Parku Cesarzowice k. Środy Śląskiej odbędzie się LOOP Music Festival! Na scenie LOOP MAIN STAGE zaprezentują się:

KabeTribbs, Josef Bratan, AllenDj Danek, KadeMattHouseProjekt NielegalSOBNOIZESPW CREW

Na scenie TREE STAGE zagrają:

DUSSDJ V_VALDI , Chris BuzzerDEERAVEFideshi, MikeMike LynxPedro Agni

Bilety w cenie 59 zł do kupienia na www.dksrodaslaska.pl , www.biletomat.pl a także stacjonarnie – w DK Środa Śląska i Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej oraz u promotorów. Będzie również możliwość zakupu biletów w dniu festiwalu przy wejściu.

Dodatkowo w trakcie wydarzenia pojawią się wolontariusze z Fundacja Cząstka Ciebie, dzięki którym będzie możliwość wsparcia potrzebujących dzieci i dorosłych. Zbierane pieniądze są przeznaczane na ich specjalistyczne leczenie oraz pomoc doraźną. Powstanie również specjalne stanowisko, gdzie wolontariusze będą malować twarze uczestników imprezy lub zrobią ciekawy tatuaż z henny…a to nie wszystko!

Aby ułatwić dotarcie na festiwal zapewniamy transport! Dzięki Gminie Środa Śląska, kursować będą zielone busy Średzkiej Komunikacji Publicznej, które dowiozą i odwiozą uczestników imprezy. Rozkład jazdy pojawi się na kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM. Informujemy, że festiwal jest skierowany do osób  w wieku 16+. W przypadku osób nieletnich wymagane jest wypełnione Oświadczenie opiekuna prawnego upoważniające do wstępu na teren imprezy. W przypadku braku niniejszego oświadczenia osoba niepełnoletnia (pomimo zakupu biletu) nie zostanie wpuszczona na teren imprezy.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą przebywać na terenie imprezy wyłącznie pod nadzorem Opiekuna prawnego.

Dołącz do wydarzenia i polub stronę festiwalu, aby być na bieżąco!

Zapraszają Organizatorzy:

Gmina Środa Śląska, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Live Audio, Feel The Emotions

 

festival copper plakat logo kolorowe 1

 
  • Jola powiedział(a) Więcej
    Jak to za co ?! Za działanie niezgodne z obowiązującymi przepisami tj chociażby za wysyłanie dzieci zdrowych na kwarantanne !!!! I zasłanianie... 45 minut temu.
  • Kola powiedział(a) Więcej
    Ruciński nadaje się do gry w kulki a nie do rządzenia miastem. 2 godziny temu.
  • Paweł Rosenbeiger powiedział(a) Więcej
    I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od Uchwały Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Nr LV/532/22 z dnia 2 marca 2022 roku w sprawie... 9 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

03.10.2022 08:31 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - PRZED I POWOJENNE STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ za GOTÓWKĘ ! Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelanę…

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…