niedziela 14.04.2024

Imieniny: Bereniki Waleriana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Odpowiedź Urzędu Miejskiego i GOPS w Środzie Śląskiej na szkalujące komentarze do artykułu "Pomoc humanitarna dla Kamionki Buskiej"

SkomentujW odniesieniu do negatywnego komentarza o nicku „Wstyd mieć takiego Burmistrza”, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej wyjaśnia, że przygotowana pomoc humanitarna dla Kamionki Buskiej była dedykowana głównie dla 30 osób poszkodowanych, rannych w wyniku działań wojennych, które przebywają w Ośrodku Świadczenia Usług Socjalnych w Kamionce Buskiej, a nie do 900 rodzin ukraińskich, jak zostało podjęte w komentarzu.Pomoc składała się głównie ze środków higienicznych i ochronnych, pościeli i prześcieradeł, w tym pampersów o wskazanym rozmiarze i przeznaczeniu, które stanowią towar deficytowy w Ukrainie.

W ramach działań Gmin Partnerskich, Ośrodek Świadczenia Usług Socjalnych podjął współpracę z GOPS Środa Śląska, wysyłając zapytanie o możliwość zakupu określonych środków higienicznych i ochronnych na działalność Ośrodka, w związku z przebywającymi tam osobami rannymi, które powróciły ze strefy wojennej.

W tym celu Rada Miejska Kamionki Buskiej wystosowała oficjalne pismo do Burmistrza Środy Śląskiej o pomoc w formie zakupów określonych produktów w określonej ilości, które będą odebrane transportem osobowym przez pracowników Ośrodka, przebywających na terenie Polski.

Ponadto Dyrektor GOPS Pani Joanna Sadowska zwróciła się do Dyrektor Ośrodka Pani Lyubow Filimonowej z propozycją rozszerzenia pomocy o inne artykuły pierwszej potrzeby, informując, że jest możliwość zorganizowania dodatkowego transportu do Kamionki Buskiej przez Gminę Środa Śl, na co Ośrodek w Kamionce Buskiej stwierdził, że w chwili obecnej nie ma takiej potrzeby i wyraził ogromną wdzięczność za okazanie zainteresowania i szybką reakcję ze strony GOPS Środa Śl.

W związku z powyższym, w odniesieniu do obraźliwego komentarza, zawarty wpis w komentarzu o nicku „Wstyd mieć takiego burmistrza” jest zwyczajnym hejtowaniem, a do tego wysoce niestosowny i obraźliwy, nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką oraz rzeczywistym zaangażowaniem i pomocą organizowaną przez Gminę Środa Śląska.

Urząd Miejski oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

ekogroszek baner

taxi stas

Nie przegap tych artykułów.