sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Mieszkaniec zgłasza: za mało pułapek na muchy! FBSerwis odpowiada
Do naszej redakcji napisał zaniepokojony mieszkaniec Kryniczna (gm. Środa Śląska), który zwrócił uwagę na niewystarczającą liczbę pułapek na muchy otrzymanych od okolicznej firmy FBSerwis, zajmującej się przetwarzaniem odpadów. Stanowisko w tej sprawie zajęli pracownicy spółki.

Fot. czytelnik Fot. czytelnik


Według relacji mieszkańca w ostatnich miesiącach firma FBSerwis rozdała zamieszkującym okoliczne budynki sąsiadom po dwadzieścia sztuk pułapek na muchy. Liczba ta nie pokrywa jednak choćby połowy zapotrzebowania na nie. - Dlaczego mieszkańcy Kryniczna mają ponosić koszty zakupu następnych pułapek, jeśli wiadomo, że wylęgarnia much znajduje się na ich sortowni w Krynicznie? Na zdjęciu, pułapka po 3 tygodniach działania, wkrótce się przepełni i co dalej? - pyta w wiadomości mieszkaniec.

Z prośbą o odpowiedź zwróciliśmy się bezpośrednio do firmy. Udzieliła nam jej Magdalena Nowicka, kierowniczka działu marketingu FBSerwis. - Przez ostatnie lata przekazaliśmy kilkaset pułapek na muchy na rzecz mieszkańców sołectw Kryniczno i Wojczyce i w dalszym ciągu służymy w tym zakresie pomocą. Nową pułapkę może otrzymać bezpłatnie każdy mieszkaniec, który zgłosi taką potrzebę Paniom Sołtys z Kryniczna lub Wojczyc, z którymi pozostajemy w bieżącym kontakcie. Pułapkę można otrzymać także bezpośrednio w Zakładzie w Krynicznie zgłaszając się do punktu wagowego - są mieszkańcy, którzy korzystają z takiego rozwiązania - poinformowała Magdalena Nowicka.

OLO

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…