sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Seniorki odkryły tajemnice Zamku Książ
W pierwszych dniach lipca Panie z Klubu Seniora przy gminnym Centrum NGO w Środzie Śląskiej odwiedziły Zamek Książ pod Wałbrzychem. Seniorki oglądały też tarasy ogrodowe i Palmiarnię.

Fot. mpr Fot. mpr


To już kolejna jednodniowa wycieczka,  jaką organizuje w tym roku Klub Seniora, chcąc nadrobić przerwę od wyjazdów spowodowaną pandemią covid-19. – Te wyprawy zawsze dają nam wiele radości i za każdym razem cieszą się popularnością, chętnych do poznawania zabytków Dolnego śląska nie brakuje – przyznaje Maria Pachońska, wiceprezes Klubu Seniora w Centrum NGO.

Seniorki były pod wrażenie zamku i jego otoczenia oraz panującej tam atmosfery. – Zwiedzanie tego obiektu to okazja do przeniesienia się w czasie i poznania minionych epok. To także świetny przykład różnych stylów architektury, nie ma tam monotonii – zapewnia Maria Pachońska.

W Palmiarni Panie także były pod wrażeniem różnorodności znajdującej się wewnątrz roślinności, a także ukrytych między roślinami fontann, ławeczek i grot. Jak przyznaje wiceprezes Klubu Seniora, wszystkie uczestniczki wyprawy wróciły w romantycznych nastrojach.

(prg)

imseniorage003

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 3 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…