Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Msza święta i uroczyste pożegnanie ks. proboszcza Wiesława Pindela (na żywo)

Msza święta i uroczyste pożegnanie ks. proboszcza Wiesława Pindela (na żywo)

21.06. 2020

W kościele p.w. św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej o godz. 12:00 odbędzie się msza święta, podczas której nastąpi uroczyste pożegnanie wieloletniego proboszcza ks. Wiesława Pindela.

Ksiądz Wiesław swoją posługę w średzkiej parafii pełnił przez 9 lat, a zakończy ją 30 czerwca br., by dalszą pełnić we wrocławskiej wspólnocie salezjańskiej.

Prócz podziękowań i prezentów, duchownemu zostanie przekazane wyróżnienie w postaci tytułu „Zasłużony dla Gminy Środa Śląska”, nadane przez radnych Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej na sesji w ub. miesiącu. 

Decyzją zwierzchnich władz kościelnych ks. Wiesława Pindela zastąpi ks. Marcin Kozyra, który zaraz po święceniach pełnił posługę w parafii przez 4 lata.

Za naszym pośrednictwem, najserdeczniejsze podziękowania dla ks. Wiesława Pindela, za posługę duszpasterską w parafii św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śl., świadectwo wiary, stworzenie wspólnoty, działania na rzecz parafii i całe czynione dobro oraz życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i realizacji zamierzeń - składają: Powiat Średzki, Gmina Środa Śląska, Justyna i Łukasz Kosińscy, Arkadiusz, Aneta, Czesław i Elżbieta Lisieccy, Tomasz i Barbara Pałaszewscy, Ewa i Marek Pałaszewscy, Mieczysław Łabatczyk, Paweł Rosenbeigier, Erwin Hellon, Leszek Maciejewski, zarząd fundacji „Rycerze Rolanda", Zdzisław Kruszelnicki oraz redakcja i współpracownicy gazety i telewizji internetowej TVi Roland.

Szczęść Boże!

Transmisję przygotowali: Kamil i Wiktor Kalita, Grzegorz Zaczyk, Tadeusz Ostropolski, Dariusz Dziadosz i Bogdan Sziwa.Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Marian powiedział(a) Więcej
  Dlaczego tylko akcyjnie.Nie można tak normalnie? 5 godzin temu.
 • Camilla Karlsen powiedział(a) Więcej
  Złóż wniosek o pożyczkę w NOVA GLOBAL FINANCE z oprocentowaniem 3%

  Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy... 6 godzin temu.
 • Hel powiedział(a) Więcej
  Znakiem państwowym- jest flaga. Polska flaga składa się z dwóch pasów poziomych . Biały- górny symbolizuje Orła Białego. Dolny -... 11 godzin temu.
 • didjer powiedział(a) Więcej
  Łącznik pomiędzy projektowaną ścieżką Jawor - Malczyce (po dawnej linii kolejowej) a Lubiążem - jak najbardziej! Od Lubiąża do... 11 godzin temu.
 • Martha powiedział(a) Więcej
  Ale super, widziałam takie serduszka w innych miastach nie dość zę ładne to jeszcze na dobry cel. Zbieramy nakrętki!!!!!!!!!!
  14 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.12.2020 09:42 wrote:

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje…

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM