niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Ugodzony nożem mężczyzna trafił do szpitala

Ugodzony nożem mężczyzna trafił do szpitala

So, 20.06.2020 15:43

Wczoraj tj.19.06.2020 r. ok. godziny 22:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem mężczyzny. Jak poinformowali nas czytelnicy zdarzenie miało miejsce w miejscowości Komorniki w gminie Środa Śląska.- Poszkodowany mężczyzna w wieku 40 lat został zabrany do szpitala. Policjanci ustalili, że sprawcą jest 28-letni mężczyzna, który bezpośrednio po zdarzeniu został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - wyjaśnia asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP. 

Na miejscu funkcjonariusze wykonali czynności procesowe. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Jak relacjonuje jeden z mieszkańców, pomiędzy mężczyznami miało dojść do bójki podczas, której jeden z nich został ugodzony nożem. - Poszkodowany, w stanie ciężkim, nadal przebywa w szpitalu (...) Jeszcze dziś na miejscu było pełno policji - twierdzi czytelnik. 

(kb) / fot. czytelnik
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 47 minut temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... godzinę temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 3 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 3 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 4 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM