wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży w Przedmościu / fot. Organizator Kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży w Przedmościu / fot. Organizator

"Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz tym więcej jej masz"

Cz, 13.01.2022 12:12

Oto motto jakie przyświecało Stowarzyszeniu 15-tka Fair Play podczas tegorocznej oferty skierowanej do dzieci i młodzieży.


Z końcem roku 2021 zakończyły się warsztaty kreatywne w Przedmościu trwające przez ostatnie 5 miesięcy (od 19.07.2021 do 31.12.2021).

„Kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży “ był to cykl różnorodnych spotkań o różnej tematyce aczkolwiek wszystkie miały jeden wspólny cel – rozwijanie kreatywności, sprawności, zainteresowań oraz zagospodarowanie czasu wolnego.

 Zrealizowano następujące tematy:

1.Warsztaty eksperymentalne & modelowania balonów              

7. Warsztaty slime

2. Warsztaty malowania kolorowym piaskiem

8. Warsztaty kulinarne

3. Warsztaty nitką malowane

9. Warsztaty rękodzielnicze

4. Warsztaty koralików

10. Warsztaty robotyki

5. Warsztaty skarbonkowe

11. Warsztaty bombkowe

6. Warsztaty malowania Ekotoreb

12. Warsztat z ekspertem – Mediatorem Sądowym

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Niektóre spotkania prowadzone były w formie hybrydowej z uwagi na fakt, że zainteresowane osoby przebywały akurat na kwarantannie.

Stowarzyszenie 15-tka Fair Play dziękuje Gminie Środa Śląska za możliwość realizacji tego zadania i współfinansowanie go; dzieciom i młodzieży za zainteresowanie i udział w zajęciach; rodzicom za wsparcie przy organizacji zajęć on-line.

Zadanie pn.” Kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży” współfinansowane było ze środków Gminy Środa Śląska w wysokości 7.599 zł co stanowiło 43,01% wartości całego zadania.

(sw)

 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Adam powiedział(a) Więcej
  Jeszcze wyższe zróbcie te progi. Nie można normalnego zrobić, żeby możliwe było... 59 minut temu.
 • Spostrzegawczy# powiedział(a) Więcej
  To już kolejna inwestycja z pieniędzy gminy, która nie jest dopilnowana przez kierownika... godzinę temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  po prostu potrafie logicznie myslec !!! 11 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…