poniedziałek 03.10.2022

Imieniny: Teresy Heliodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Nowe zabawki i siłownia plenerowa na gminnych placach zabawŚredzki magistrat wyłonił wykonawców do dostarczenia i montażu nowych urządzeń zabawowych na placach zabaw w Środzie Śląskiej i na terenach wiejskich. Miejsca rekreacji dla dzieci zostaną doposażone, a w Chwalimierzu powstanie siłownia plenerowa.


Plac zabaw przy boisku w Proszkowie zostanie doposażony / fot. UM Plac zabaw przy boisku w Proszkowie zostanie doposażony / fot. UM


Dostawą i montażem urządzeń zabawowych na place zabaw w Komornikach przy ul. Okrężnej, Szczepanowie przy ul. Bocznej, Proszkowie, Rzeczycy i Wrocisławicach, a także na plac zabaw przy ul. Lipowej w Środzie Śląskiej zajmie się firma ATUT Tomasz Skiba z Mosiny. Firma dostarczy i zamontuje też urządzenia siłowni plenerowej w Chwalimierzu.

Z kolei firma Igor Garden z Rzeczycy zajmie się przygotowaniem terenów do montażu nowych zabawek na gminnych placach zabaw w Komornikach, Szczepanowie, Proszkowie i Wrocisławicach, a w Chwalimierzu przygotuje teren do stworzenia trzech torów do gry w boule.

Łączna wartość przetargowa obu części zadania to ponad 134 tys. zł. Ponadto, jak przekazuje Wydział Spraw Komunalnych, Środowiska i Rolnictwa średzkiego magistratu, trwają negocjacje cenowe z wykonawcami w sprawie rewitalizacji terenu zielonego przy ul. Kopernika w Środzie Śląskiej. Prace pielęgnacyjne przejdą tam drzewa i krzewy, zasiana zostanie nowa trawa, zamontowane będą też słupki do gry w siatkówkę.

(prg)

image plac 003

Linarium powstanie na placu zabaw przy świetlicy w Komornikach

image plac 005

Nowe urządzenie zabawowe powstanie przy ul. Lipowej w Środzie Śląskiej
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  Słabo chłopie, słabo. Na Twoje "napisz" już odpowiedziałam. Natomiast widzę, że się nie doczekam wyjaśnień, w czym według Ciebie nie mam... 19 minut temu.
 • Trampek powiedział(a) Więcej
  TY "Bingo! Akurat z organizacją imprez mam wiele wspólnego."

  JA "Napisz list do organizatora, sponsorów... Pokaż im jak to się robi, bo kolejny... 27 minut temu.
 • Tutejszy powiedział(a) Więcej
  Tobie sprzedac na twarz? no mogę chciec jezeli tak bardzo tego pragniesz. Jakies sugestie co do miejsca i czasu? Jak Najman czekac nie będziesz... 28 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

03.10.2022 08:31 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - PRZED I POWOJENNE STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ za GOTÓWKĘ ! Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelanę…

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…