Nowy supermarket Bricomarché w Środzie Śląskiej

Nowy supermarket Bricomarché w Środzie Śląskiej

Śr, 26.08.2020 12:55

5 sierpnia br. w Środzie Śląskiej został otwarty kolejny sklep sieci Bricomarché zarządzanej przez Grupę Muszkieterów. Jest to 167. supermarket budowlany pod tym szyldem w Polsce oraz 17. w województwie dolnośląskim.



Placówka oferuje nie tylko dostęp do szerokiej gamy produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania gospodarstw domowych, ale także zapewnia dodatkowe wpływy do budżetu miasta z odprowadzanych lokalnie podatków.

Powierzchnia głównej hali sklepu liczy 1200 m2, wiaty budowlanej – 600 m2, a ogrodu zewnętrznego – aż 1600 m2. Łącznie jest to 3 400 m2 powierzchni sprzedaży. W supermarkecie klienci mają dostęp do 24 tys. produktów z czterech działów: dekoracja, majsterkowanie, artykuły budowlane oraz ogród. W ofercie sklepu sezonowo będą także dostępne rośliny od lokalnych dostawców.

Do supermarketu zlokalizowanego przy ul. Legnickiej 34 przynależy parking mieszczący 80 samochodów. Klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług takich jak: transport zamówionego towaru, cięcie blatów oraz zamówienie rolet o niestandardowych wymiarach.

Cieszymy się, że Muszkieterowie uruchomili już siedemnasty sklep Bricomarché dla mieszkańców Dolnego Śląska. Otwarcie nowego supermarketu wiąże się z powstaniem 22 miejsc pracy dla okolicznych mieszkańców – mówi Aleksandra Krej, właścicielka Bricomarché w Środzie ŚląskiejPonadto sklep będzie zasilał budżet gminy opłacając podatki, a dzięki organizowaniu akcji społecznych Grupa Muszkieterów będzie wspierać lokalną społeczność.

W dzień uroczystego otwarcia supermarketu na klientów czekały atrakcje, m.in. loteria z nagrodami, dmuchańce oraz wodzirej, który dbał o dobrą atmosferę.

Informacje na temat Bricomarché w Środzie Śląskiej:

 • Adres sklepu: ul. Legnicka 34, 55-300 Środa Śląska
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 8:00-20:00, niedziele handlowe: 10:00-18:00
 • Liczba pracowników: 22
 • Liczba kas: 2
 • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, raty, bony Grupy Muszkieterów i Sodexo

Grupa Muszkieterów na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, współpracę z Fundacją WWF na rzecz promowania świadomości związanej z dbaniem o otaczający nas świat flory i fauny, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

(mpr)




powrót na górę

Najbliższe wydarzenie

WOŚP w powiecie średzkim
Data 31.01.2021 (niedziela) 00:00

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Najnowsze komentarze

 • taki_tam powiedział(a) Więcej
  Słowo klucz: "powinny". Niestety są teraz narzędziem w ręku zakompleksionego jegomościa i jego "świty" 3 minut temu
 • Anionimowy powiedział(a) Więcej
  Adam, ten sam GUS twierdzi ze 68,7% ludności gminy korzysta z kanalizacji, a Ty w swoich papierach wpisujesz... 5 minut temu.
 • abcd powiedział(a) Więcej
  ile razy czytam te wypociny pani rzecznik policji,tyle razy zastanawiam sie,jak ta kobieta  moze na spokojnie... 18 minut temu.
 • AA powiedział(a) Więcej
  kto jest odpowiedzialny za drogę Rakoszyce  do końca powiatu? To już nawet nie jest wstyd, tylko skandal.... godzinę temu.
 • Honza powiedział(a) Więcej
  W tym upadłym kraju za moment już nie da się żyć…! 
  Policja swoją skuteczność określa prezydenckim... 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

27.01.2021 11:55 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże,…

26.01.2021 20:05 wrote:

Na sprzedaż w Rakoszycach , mieszkanie 3 pokojowe (57 m2) z piwnicą , garażem murowanym.  Mieszkanie na parterze. ładne ustawne. łazienka …

23.01.2021 13:47 wrote:

Witam   Przyjmę ziemię do ogrodu, pod trawnik. Miejscowość Ciechów   Więcej informacji pod numerem telefonu 508358525…

22.01.2021 16:31 wrote:

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w Środzie Śląskiej przy głównej ulicy, Plac Wolności. Lokal świetnie nadaje się na działalność usługow…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

0
RAZEM