niedziela 25.09.2022

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Od piątku czynne m.in. baseny i siłownieOd 28 maja znów będziemy mogli pójść do klubu fitness, na basen lub siłownię. To kolejny etap odmrażania branży sportowej. 


Fot. Średzki Park Wodny Fot. Średzki Park Wodny


Baseny i siłownie zostały zamknięte po raz pierwszy w czerwcu minionego roku. Wraz z nadejściem drugiej fali koronawirusa, w połowie października, rząd postanowił ponownie zamknąć obiekty sportowe. 1 maja otwarto baseny dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. W piątek 28 maja branża sportowa otworzy się dla wszystkich.

Średzki Park Wodny jest przygotowany na otwarcie. - Zostaną udostępnione wszystkie strefy, które będą funkcjonować zgodnie z obowiązującymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego - informuje Rafał Serwiak ze średzkiego OSiRu i dodaje, że jedynym miejscem wciąż zamkniętym dla odwiedzających pozostanie widownia.

W Polsce baseny, aquaparki i obiekty sportowe zamknięte będą mogły działać przy max. 50 proc. obłożeniu. Publiczności udostępnionych zostanie nie więcej niż połowa miejsc (co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie, a w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni - przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy widzami). 

OLO
  • Łojeny powiedział(a) Więcej
    Polonia pokonał Iskrę Kochlice 5:0 ... i brawo Wy godzinę temu.
  • bch powiedział(a) Więcej
    To były cudowne czasy dla dzieci i młodzieży mieszkających w tym rejonie miasta. Żyliśmy skromnie ale rozmawialiśmy ze sobą , bawiliśmy się... godzinę temu.
  • mati powiedział(a) Więcej
    Nie ma to jak wykorzystywać dzieci do pracy, którą powinny się zająć firmy odpowiedzialne za wywóz śmieci, za które płacimy horrendalne pieniądze. 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…