Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Odpowiedź na komentarze dotyczące nazwy ulicy

Odpowiedź na komentarze dotyczące nazwy ulicy

20.11. 2020

Odpowiedź na komentarze dotyczące nazwy ulicy pod artykułem pt. „Na ul. Reymonta w Proszkowie praca wre” na portalu Roland.

W związku z komentarzami pod w/w artykułem na www Rolanda, UM w Środzie Śląskiej informuje, iż Rada Miejska w Środzie Śląskiej dnia 1 października 2020 roku podjęła uchwałę nr XXXII/336/20  w sprawie nadania nazwy ulicy w Proszkowie. Obręb geodezyjny Proszków zaczyna się zaraz za ul. Reymonta w Środzie Śląskiej.

 Zgodnie z powyższą uchwałą, ulicy w Proszkowie biegnącej od granicy działki nr 116 do działki nr 154 nadaje się nazwę ul. Władysława Reymonta. Uchwała weszła w życie 30 października 2020 roku.

Oznacza to de facto, że ul. Władysława Reymonta w Środzie Śląskiej, została wydłużona do samych zabudowań we wsi Proszków, do działki nr 154.  W ciągu najbliższych kilku dni w Proszkowie pojawi się odpowiednie oznakowanie nowej ulicy.

Urząd Miejski w Środzie ŚląskiejNajbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • ole powiedział(a) Więcej
  Brawo - powodzenia :cheer: 8 minut temu.
 • Sofronow powiedział(a) Więcej
  Uśmiałem się naprawdę ? "właściwa koncepcja plus dobre wykonanie przynosi oczekiwany efekt"   żal na to patrzeć przecież- to... 45 minut temu.
 • Marq powiedział(a) Więcej
  Nareszcie drużyna z ambicjami i potencjałem. Gratulacje! Niech zawstydzą naszych kopaczy godzinę temu.
 • Kris powiedział(a) Więcej
  Pracownik zatrudniony w Gminie przez burmistrza Rucińskiego będzie robił dokumentację dla powiatu.  Ale się narobiło. Czyżby pan... 2 godziny temu.
 • Janusz powiedział(a) Więcej
  Kolejne ruchy pozorowane bez składu i ładu i idiotyczne decyzje, Od razu widać rękę Rucińskiego bo jaki inny geniusz sadzi kwiaty w... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM