Oferujemy

Reklama na naszej stronie. Więcej informacji uzyskasz klikając w kontakt

OSiR Środa Śląska: Sprostowanie dotyczące programu ,,Jesień seniora 2019″

OSiR Środa Śląska: Sprostowanie dotyczące programu ,,Jesień seniora 2019″

05.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Rusza nowy program Ośrodka Sportu i Rekreacji dla średzkich seniorów: ciekawszy, dłuższy i bardziej interesujący. Dlaczego dzisiaj, a nie w październiku? Oto kilka faktów i sprostowań „fake newsów” krążących w opinii publicznej.

W związku z nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w opinii publicznej dotyczącej braku programu rekreacyjnego dla seniorów z powodu nieprzekazania środków pieniężnych przez Gminę/ Burmistrza, stanowczo zaprzeczamy tym doniesieniom i informujemy, że z dniem 04.11.2019 r. rusza „Jesień seniora” czyli program dla średzkich seniorów, zapewniający ciekawe zajęcia, które potrwają do 09.12.2019 r. czyli dłużej niż poprzednia edycja, a specjalną atrakcją będą dodatkowe zajęcia w OSiR oraz prezent bożonarodzeniowy od gminy i burmistrza dla uczestników programu, w postaci warsztatów „Las w słoju.

Naszymi seniorami będzie zajmowała się w OSiR wykwalifikowana instruktorka, świeżo upieczona mama, Pani Ewelina Ciszewska. Z tej racji na ręce pani Eweliny składamy podziękowania od seniorów, że tak szybko wróciła do nich po urodzeniu córeczki. Jednocześnie chcemy podkreślić, że tegoroczny program cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem seniorów, co przełożyło się na potrzebę stworzenia dodatkowej grupy dla uczestników.

W roku 2019 na zajęcia z seniorami organizowanymi przez OSiR wspieranymi finansowo z budżetu gminy Środa Śląska przeznaczono kwotę 6.500 zł.

Zarząd Spółki OSiR w Środzie Śląskiej

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację