poniedziałek 04.03.2024

Imieniny: Arkadiusza Eugeniusza Kazimierza

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Pierwsze urodziny Dziennego Domu Seniora

Skomentuj



Minął już rok od otwarcia Dziennego Domu Senior+ w Środzie Śląskiej. Podczas uroczystego spotkania w gminnym Centrum NGO zaproszeni goście oraz seniorzy podsumowali pierwsze 12 miesięcy działalności, a w części artystycznej zaprezentowali swoją twórczość. Były też podziękowania i urodzinowy tort.


Fot. UM Fot. UM


W uroczystym spotkaniu uczestniczył sekretarz Gminy Marcin Nowakowski oraz skarbnik Radosław Śliwa. Zgromadzonych gości oraz podopiecznych Dziennego Domu Seniora przywitała kierownik placówki Justyna Hołyst. – Bardzo się cieszę, że możemy się dziś spotkać podczas pierwszej rocznicy powstania Dziennego Domu Seniora. Nie wiem nawet, kiedy ten rok minął, mamy jeszcze wiele planów do zrealizowania, a za wszystkie dotychczasowe projekty bardzo Państwu dziękuję – mówiła podczas uroczystości kierownik Justyna Hołyst.

Za dotychczasową pracę i zaangażowanie pracownikom podziękowała Joanna Sadowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy społecznej. – Bardzo się cieszę, że Państwo aktywnie uczestniczycie w prowadzonych zajęciach i warsztatach, życzę wam Drodzy Seniorzy wiele zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu, dalszej samorealizacji i rozwoju swoich pasji, niech czas spędzony w tym Domu będzie wypełniony radością i stanie się okazją do zawierania nowych przyjaźni. Rok szybko minął, a przed nami jeszcze wiele ciekawych inicjatyw w Dziennym Domu Seniora, cały czas rozwijamy się. Chcę również podziękować wszystkim pracownikom GOPS, Pani Kierownik placówki i wspaniałej kadrze za wsparcie i duże zaangażowanie w działania Domu – mówiła Joanna Sadowska.

- W imieniu Pana Burmistrza serdecznie Państwa witam i jestem pod wrażeniem Państwa działań, ponieważ w Dziennym Domu Seniora cały czas dużo się dzieje – zwrócił się do podopiecznych placówki sekretarz Marcin Nowakowski. – Życzę Państwu dużo zdrowia i siły, aby mogli Państwo jak najdłużej być częścią Dziennego Domu Seniora – dodał sekretarz Gminy.

Seniorzy podczas części artystycznej zaprezentowali swoją twórczość. Zaśpiewali nową wersję hymnu Dziennego Domu Seniora, odczytali także wiersz opowiadający o tym, czym się zajmują, a przy okazji podziękowali swoim opiekunkom i władzom Gminy za stworzenie dla nich przestrzeni do rozwoju i ciekawego spędzania czasu. Zaproszeni goście otrzymali w podziękowaniu upominki w postaci ręcznie wykonanych świeczników. Z kolei seniorom kierownik Justyna Hołyst wręczyła słodką niespodziankę z okazji 1.rocznicy działalności.

Życzenia seniorom złożył także obecny na spotkaniu wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Mieczysław Łabatczyk. – Życzę Państwu, abyśmy do tej jedynki mogli dopisać zero i w podobnym gronie mogli spotkać się podczas 10-lecia istnienia Dziennego Domu Seniora – podsumował wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Zwieńczeniem uroczystości był urodzinowy tort wykonany przez Panią Natalię Semczuk, terapeutę zajęciowego w Dziennym Domu Senior+.

(prg)





   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

warsztat 336224 px

glory

Nie przegap tych artykułów.