wtorek 16.04.2024

Imieniny: Cecyliana Bernadety

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Plebiscyt rozstrzygnięty - oto laureaci! (foto i wideo)

SkomentujGminnym Wydarzeniem Kulturalnym Roku 2017, głosami mieszkańców Gminy Środa Śląska, po raz drugi z rzędu okazał się Summer Madness Festival – cykliczna w naszym regionie wakacyjna impreza muzyki elektronicznej, odbywająca się przy akwenie Kajaki. 

Spośród 724 oddanych głosów uzyskał 27,7 % poparcia czyli stał się ponownie niekwestionowanym zwycięzcą.

Głosujący mieli okazję wybierać najlepsze spośród 16 gminnych wydarzeń kulturalnych. Była też możliwość zaproponowania wydarzenia spoza listy. Pierwszą trójkę stanowią:

I miejsce: Summer Madness Festival

II miejsce: Jubileuszowy Koncert Średzkiej Orkiestry Dętej (11,4% oddanych głosów)

III miejsce: I Średzki Wieczór Kabaretowy (10,4% ważnie oddanych głosów).

Podobnie jak w poprzednich edycjach plebiscytu, tym razem również nie zapomniano o wybierających. Spośród nich, 8 marca br. podczas koncertu Kwartetu Obsession z okazji Dnia Kobiet, wylosowano 6 wyjątkowych nagród - podwójne bilety, na koncerty światowych gwiazd w całej Polsce takich jak: Lenny Kravitz, Guns n' Roses, James Blunt, Bruno Mars, Bryan Adams i Scorpions, wraz z przejazdem i noclegiem. 10 marca br. podczas Wieczoru Operetkowego w Domu Kultury nagrody zostały wręczone.

- Głosujący w plebiscycie ponownie nie zawiedli, a dane pokazują, że ich liczba z roku na rok wzrasta. Z pewnością do tego faktu przyczyniają się atrakcyjne nagrody dla wylosowanych. Jako organizatorzy bardzo się z tego cieszymy, dziękujemy wszystkim którzy oddali głosy i zapraszamy do udziału w plebiscycie w przyszłym roku. Jednocześnie wszystkim wylosowanym jeszcze raz serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że koncerty trafią w ich gust - mówi Adam Ruciński Burmistrz Środy Śląskiej.

Wśród wygranych znalazło się sześć osób: Helena Broszko, Jakub Jakowczyk, Katarzyna Jaworska, Magdalena Kmiecik, Marta Mikita, Mariusz Rześniowiecki.

 

Pytamy zatem szczęśliwców o wrażenia:

Mariusz Rześniowiecki - Środa Śląska

Kiedy dostałem smsa z Domu Kultury o wygranej zamurowało mnie i nie uwierzyłem w to. Dopiero córka uzmysłowiła mi, że to jednak prawda. Na koncert Lenny’ego Kravitza do Krakowa wybiorę się z żoną. Czerwcowy termin nam jak najbardziej odpowiada. Myślę, że będzie to niezła zabawa.

Katarzyna Jaworska - Wojczyce

Do udziału w konkursie namówiła mnie córka kiedy byłyśmy razem w kinie. Pomyślałam, że nic nie stracę jeśli spróbuję i udało się. Przyznam, że jestem naprawdę mile zaskoczona. Wybrałam koncert Guns n' Roses na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Postanowiłam sprezentować mężowi ten wyjazd z okazji Dnia Mężczyzny.

Magdalena Kmiecik - Środa Śląska

Wygrałam wyjazd na koncert Briana Adamsa. Fakt, że moje nazwisko zostało wylosowane spośród kilkuset ważnie oddanych głosów na pewno jest wyróżnieniem. Miałam duże szczęście.

Jakub Jakowczyk - Środa Śląska

Bruno Mars jest wykonawcą, na którego koncert się wybiorę. To strzał w dziesiątkę bo spośród pozostałych zespołów i wokalistów Bruno jest jedynym którego znałem. Nie wierzyłem, że mogę wygrać, ale udało się i teraz wyjadę na festiwal Open’er do Gdyni!

Marta Mikita - Środa Śląska

Muszę przyznać, że bardzo jestem zadowolona z wygranej. Pojadę w maju do Warszawy na koncert Jamesa Blunta, a przy okazji chętnie zwiedzę naszą stolicę. Kiedy zadzwoniono do mnie poczułam w sobie coś naprawdę fajnego. To będzie niezapomniane przeżycie.

Organizatorami plebiscytu byli: Gmina Środa Śląska oraz Dom Kultury w Środzie Śląskiej. Po gali wystąpił kwartet Obsession.

(um) fot. ug / wk

Galeria zdjęć (LINK)

Galeria zdjęć z wręczenia nagród (LINK)


Media
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

ekogroszek baner

warsztat 336224 px

Nie przegap tych artykułów.