poniedziałek 21.09.2020

Imieniny: Jonasza Mateusza

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Podpisanie umowy na projekt budowy nowej Szkoły Podstawowej na Winnej Górze (wideo)

Podpisanie umowy na projekt budowy nowej Szkoły Podstawowej na Winnej Górze (wideo)

16.09. 2020

Podczas obrad średzkiej Rady Miejskiej 26 sierpnia burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński oraz Krzysztof Janus, właściciel pracowni projektowej Archimedia Architekci i Inżynierowie z Poznania, uroczyście podpisali umowę o prace projektowe na opracowanie projektu technicznego budowy nowej szkoły podstawowej na Winnej Górze w Środzie Śląskiej.

Wartość podpisanego kontraktu na prace projektowe to ponad 478 tys. zł. - Podpisanie umowy z projektantem to jeden z bardzo ważnych kamieni milowych naszej gminnej inwestycji. Budowa Szkoły Podstawowej na Winnej Górze w Środzie Śląskiej jest bez wątpienia najważniejszy projekt inwestycyjny tej kadencji, a myślę ze nawet całej dekady patrząc szerzej – podkreślał na sesji Rady Miejskiej burmistrz Adam Ruciński.

Najlepszą ofertę na zaprojektowanie nowej szkoły podstawowej złożyła firma Archimedia Architekci i Inżynierowie z Poznania, która zaproponowała wykonanie dokumentacji technicznej nowej szkoły podstawowej w terminie do 15 maja 2021, przy maksymalnej szacowanej cenie 1 m kw. powierzchni użytkowej 3 662 zł/m kw.

(prg)

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

Pisowski Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński od lat stosuje mobbing, zastrasza zwolnieniem z pracy, zemstą, wojną, szykanuje, znęca się, odwołuje z urlopu pod byle pretekstem, nie wyraża zgody na urlop, pozbawia możliwości awansu, podwyżki, jeśli ktoś nie jest mu służalczo posłuszny, burmistrz ten przekracza swoje kompetencje, wtrąca się w te aspekty pracy, które do niego nie należą, zmusza ludzi do podejmowania służbowych decyzji, które...

Pisowski Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński od lat stosuje mobbing, zastrasza zwolnieniem z pracy, zemstą, wojną, szykanuje, znęca się, odwołuje z urlopu pod byle pretekstem, nie wyraża zgody na urlop, pozbawia możliwości awansu, podwyżki, jeśli ktoś nie jest mu służalczo posłuszny, burmistrz ten przekracza swoje kompetencje, wtrąca się w te aspekty pracy, które do niego nie należą, zmusza ludzi do podejmowania służbowych decyzji, które są niemerytoryczne, ale zgodne z interesem burmistrza, który w ten sposób załatwia swoje prywatne porachunki, np. nie przyjmiemy tej pani na sprzątaczkę, bo jej mąż kiedyś złożył na nas skargę o drogę, nie przyjmiemy tego dziecka do szkoły, bo jego ojciec podpadł na gruncie prywatnyn burmistrzowi, jak są jakieś głosowania, zmusza ludzi, jak mają głosować, a potem mści się, jeśli wynik głosowania mu nie odpowiada.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Wydział inwestycji dalej śpi i udaje że wszystko jest ok a nasze pieniądze uciekają w kanał.

This comment was minimized by the moderator on the site

Firma z Lubina za czyszczenie smródki weźmie 37000zł a jak na razie niewiele zrobiła. Wykoszona trawa już odrosła, śmieci jak leżały tak leżą, g.. na dnie jak śmierdziały tak dalej śmierdzą. Słabo to wygląda. "Brawo" pan burmistrz.
http://bip.srodaslaska.pl/upload/pliki/130820wyborROKITNIK.pdf

This comment was minimized by the moderator on the site

na kajakach to tylko folia lata po nieskończonym placu a na śmierdziawce koło bazaru flaszki i puszki, ten burmistrz to tu jeszcze pracuje czy się zwolnił, ktoś pilnuje gminnych robót?

This comment was minimized by the moderator on the site

....nie buduje szkoły w tym miejscu.....jedyne miejsce rekreacyjne!

This comment was minimized by the moderator on the site

Już można zacząć się bać. Znając geniusz Adama i fachowość jego zaufanych to co powstanie będzie bardziej przypominało oborę niż szkołę a finał z projektantem będzie w sądzie.

This comment was minimized by the moderator on the site

Osiedle socjalne zaczęte nieskończone
Skatepark zaczęty nieskończony
Droga Ciechów-Ogrodnica zaczęta nieskończona
Czyszczenie rowu koło bazaru zaczęte nieskończone
Strach pomyśleć jak będzie wyglądać budowa szkoły

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:
Trwające wydarzenie:
Charytatywny Wrak Race 2020

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Gdzie mu do naszego Pawła W.!!!!!
gratulacje skomentował/a Awanse średzkich nauczycieli
Gratulacje Ambro zawsze wiedzialem ze daleko zajdziesz jako nauczycielka Matka Polka ...
"oraz drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Lutyni" Czyżby następne eko asfaltowanie polnych dróg?...

Lokalne ogłoszenia drobne

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

03.09.2020 09:18 wrote:

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje…

27.08.2020 15:24 wrote:

wynajmie busa z kierowcą  …

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.