poniedziałek 27.06.2022

Imieniny: Maryli Władysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Poleasingowe.pl z Komornik testuje nowe usługi. Pierwsi klienci bardzo zadowoleni
Warsztat samochodowy firmy Poleasingowe.pl z Komornik koło Środy Śląskiej poszerzył zakres swojej oferty o usługi blacharsko-lakiernicze. W ramach ich przetestowania w ręce profesjonalnej kadry mechaników trafił nieco już wysłużony samochód firmowy. 


Warsztat Poleasingowe.pl ma doświadczenie w nadawaniu nowego życia wymagającym tego samochodom. W ubiegłym roku podjął się renowacji Forda Sierry, analogicznego egzemplarza do tego, którym jeździł Jurek Owsiak podczas pierwszego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 30-letnie auto było w kiepskim stanie, ale w ciągu dziewięciu miesięcy prac renowacyjnych w warsztacie Poleasingowe Team pojazd został odnowiony blacharsko i mechanicznie. Zespół mechaników wymienił wszystkie części eksploatacyjne oraz kompleksowo odnowił wnętrze. Ostatecznie samochód został wylicytowany za ponad 100 tys. zł, a cała kwota zasiliła konto fundacji WOŚP.

W związku z rozszerzeniem działalności o zakład blacharsko-lakierniczy, firma z Komornik podjęła się kolejnego wyzwania. Tym razem autem oddanym do renowacji był ponad 10-letni Ford Ranger, firmowy samochód Gazety Roland. Auto wymagało kompleksowego odświeżenia, prac konserwacyjno-naprawczych, a w szczególności poprawy estetyki z zewnątrz.

Niedawno kluczyki do odrestaurowanego samochodu zostały oddane właścicielowi, który nie krył zadowolenia. Efekt prac był widoczny z daleka, a Ford wyjechał z warsztatu niczym z salonu. W odbiorze uczestniczyli m.in. prezes firmy Artur Kopania oraz wiceprezes Przemysław Wałasz. - Dziękuję firmie Poleasingowe.pl za możliwość przetestowania nowych usług. Efekt, zwłaszcza wizualny, przerósł moje oczekiwania. Równie starannie zostały przeprowadzone wszystkie naprawy. Wpływ na to miała cała ekipa pod czujnym okiem nowego głównego blacharza, Mariusza Kuzio, znanego w okolicy ze swojej fachowej ręki oraz Andriia Bielskego, lakiernika z 20-letnim doświadczeniem serwisowym, biegłego w nowoczesnej technologii lakierniczej. Przedsięwzięcie świetnie koordynował kierownik zakładu blacharsko-lakierniczego Kamil Patalan. Wszystkim, z prezesami na czele, bardzo dziękuję i polecam korzystanie z usług firmy z Komornik - podkreśla właściciel auta Wiktor Kalita.

Do niedawna wyspecjalizowany zespół mechaników Poleasingowe Team obsługiwał tylko największe w Polsce firmowe floty. Teraz przyjmuje również klientów indywidualnych. Warsztat świadczy najwyższej jakości usługi związane z obsługą i naprawą pojazdów osobowych i dostawczych: diagnostykę komputerową, obsługę klimatyzacji, mechanikę samochodową, montaż instalacji LPG oraz serwis blacharsko-lakierniczy.

Zakład mieści się przy ul. Lipowej 2 w Komornikach i czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 573 149 199 (warsztat) i 503 931 235 (blacharnia-lakiernia).

Poleasingowe Team znajdziesz również w internecie:

(rol)

dsc09993 001

  • ja powiedział(a) Więcej
    Artykuł z *** i chwili przed następnym 100ml! godzinę temu.
  • ja powiedział(a) Więcej
    Może już wie? Ale i tak *łupi! godzinę temu.
  • ja powiedział(a) Więcej
    Tak *** jak mówisz! A później idą do urn i oddają wszystko za 500+! Byle nie pracować, byle 500+ było! To są zwyczajni młodzi "polacy"!... godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…