sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Policja: Nietrzeźwa matka opiekowała się córką
Ponad promil alkoholu w organizmie miała 34-letnia matka, która opiekowała się córką. O interwencję w tej sprawie poprosił ojciec dziewczynki, który podejrzewał, że w miejscu jej zamieszkania mógł być spożywany alkohol.

Fot. ilustracyjne / policja.pl Fot. ilustracyjne / policja.pl


Wczoraj dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o tym, że nietrzeźwa mieszkanka gminy Środa Śląska opiekuje się swoją małoletnią córką. - O fakcie tym poinformował zaniepokojony ojciec dziewczynki, który podejrzewał, że jego była partnerka może znajdować się pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości 34-letniej matki. Okazało się, że ma w organizmie 1,2 promila alkoholu. Mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka policjanci przekazali dziewczynkę pod opiekę babci - informuje mł. asp. Karol Dudziak z KPP w Środzie Śląskiej.

Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniać czy nietrzeźwa matka swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraziła córkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Policja apeluje

Pamiętajmy! Nie przechodźmy obojętnie obok sytuacji, w której mamy podejrzenia, że w danej rodzinie dzieje się coś złego lub dochodzi do przemocy, czy też niewłaściwej opieki nad dziećmi. Reagujmy zawsze w tego rodzaju sytuacjach i powiadamiajmy odpowiednie służby.

(rol.kpp)

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 2 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 3 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…