wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Propozycje mieszkańców ws. przebudowy DK94
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu przygotowuje się do wyłonienia wykonawcy na koncepcję i opracowanie programu Funkcjonalno-Użytkowego dla przebudowy DK94 także w obrębie średzkiej gminy.

Fot. UM Fot. UM


Gmina Środa Śląska zwraca się do swoich mieszkańców o podzielenie się z urzędem swoimi oczekiwaniami, propozycjami i uwagami dotyczącymi przebudowy drogi krajowej, które zostaną przekazane do GDDKiA we Wrocławiu.

GDDKiA w najbliższych miesiącach wyłoni wykonawcę projektu studium z elementami koncepcji i uzyskaniem decyzji środowiskowych dla przebudowy DK94 i DK36 na trasie Wrocław – Prochowice – Lubin do parametrów drogi klasy GP. Zwróciła się w tej sprawie do średzkiego magistratu o przekazanie sugestii i oczekiwać w związku z przebudową skrzyżowań łączonych Gminę Środa Śląska z drogą krajową.

- Priorytetem są przede wszystkim obszary newralgiczne dla naszej gminy i naszych mieszkańców, takie jak oświetlenie, przejścia dla pieszych, skrzyżowania, które wraz z naszymi urzędowymi uwagami przekażemy do GDDiKA, aby zostały one uwzględnione w dokumentacji projektowej – podkreśla burmistrz Adam Ruciński.

 Mieszkańcy swoje uwagi mogą przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 września do godz. 15

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej

 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Pacholku Brukseli zobacz jak wygląda gospodarka Niemiec a jak Polski. Wszystkie zakłady na strefie są praktycznie Niemieckie. Niemcy to bogaty kraj... godzinę temu.
 • Lolo powiedział(a) Więcej
  Policji tą krajowa mapa jest potrzebna jak pani lekkich obyczajów majtki. Policja jak się domyślam ma co robić. godzinę temu.
 • Donald T powiedział(a) Więcej
  Donald T napisał:
  Wszystko co Polskie - Niemcom oddam. To wam gwarantuję !!!! DONALD volksdojcz.
  2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…