wtorek, 02 październik 2018 14:10

Ruszyło głosowanie na najlepsze projekty

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Można już oddawać głosy na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok w Gminie Środa Śląska. Głosowanie potrwa do 16 października br.

Spośród złożonych przez liderów pomysłów weryfikację formalną i merytoryczną pozytywnie przeszło 12 zadań. Teraz czeka je ocena mieszkańców, bo to właśnie społeczność gminna zdecyduje o tym, które zadania będą realizowane z budżetu Gminy Środa Śląska w 2019 roku. Brodno, Ciechów, Komorniki, Przedmoście, Rakoszyce, Szczepanów i Środa Śląska – w tych miejscowościach zlokalizowano projekty na łączną kwotę ponad 1,3 mln zł. – W puli Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok jest 350 tys. zł, co oznacza, że realizowane będą te projekty, które zdobędą największe uznanie mieszkańców. Zachęcamy więc do głosowania, bo każdy głos jest ważny – mówi Rafał Ratuszniak, koordynator BO2019.

Pełną listę zadań można znaleźć na stronie internetowej: srodaslaska.budzet-obywatelski.org. Tam też znaleźć można link do głosowania.

Przypominamy!

Uprawnionymi do głosowania nad wyborem zadań do budżetu obywatelskiego są mieszkańcy Gminy Środa Śląska, którzy w roku przeprowadzania głosowania ukończyli lub ukończą 16 lat oraz posiadają miejsce zamieszkania na terenie Gminy Środa Śląska.

Głosowanie nad wyborem zadań do budżetu obywatelskiego prowadzone będzie:

  • w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej w godzinach pracy Urzędu
  • w świetlicach wiejskich
  • w formie elektronicznej na platformie budżetu obywatelskiego.

Gmina Środa Śląska

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

To jest prawdziwy temat a nie jakieś tam kradzieże telefonów. Jeżeli prawda to jest to Tylko Głośno Gratulować Lordowi!

This comment was minimized by the moderator on the site

PYTANIE DO REDAKCJI
czy słyszeli państwo że przez burmistrza od poniedziałku 6 miejscowości z gminy Malczyce zostanie bez możliwości dojazdu do Środy Śląskiej? Czy teraz przed wyborami to jest zbyt nie wygodny temat? Proszę to ustalić. Bo dzieje się to co zapowiedziano na początku. Proszę coś z tym zrobić!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację