Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Siła dźwięków i koncertowych emocji – wyjątkowy wieczór dla Kobiet w średzkim Domu Kultury

Projekt Whitney Houston In Concert z okazji Dnia Kobiet okazał się strzałem w dziesiątkę! Sala była wypełniona po brzegi, a publiczność nagrodziła artystów owacją na stojąco. Emocjonujące utwory poruszyły serca słuchaczy.

Galeria
Facebook
Fot. Dom Kultury w Środzie Śląskiej

Największe przeboje Whitney Houston zabrzmiały w zupełnie nowej, jazzowej odsłonie – w autorskich aranżacjach, które dodały znanym melodiom świeżości i wyjątkowego klimatu. Był to piękny muzyczny hołd dla jednej z największych ikon światowej sceny muzycznej i niezwykłej Kobiety.

Na scenie wystąpili:

  • Jan Adamczewski – saksofon
  • Katarzyna Stroińska-Sierant – fortepian
  • Kornelia Raźniewska – wokal
  • Mateusz Brzostowski – perkusja
  • Piotr Wiśniewski – gitara basowa

Dziękujemy za niezwykle emocjonujący, pełen wzruszeń wieczór. Dziękujemy każdej z Pań, która świętowała ten czas razem z nami. Wasz uśmiech i energia to dla nas największa nagroda! Jesteście wspaniałe! Do zobaczenia na kolejnych koncertach w Gminie Środa Śląska!

Dom Kultury w Środzie Śląskiej
Aktualizacja: 09.03.2026 | 21:34
Dołącz do naszych obserwatorów

Nie przegap najważniejszych informacji z regionu!

GALERIA

ARTYKUŁY PARTNERÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.