Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Spotkanie opłatkowe Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

21.12. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarządu Oddziału Rejonowego w Środzie Śląskiej zorganizował przedświąteczną uroczystość, by podkreślić wagę Świąt Bożego Narodzenia i podziękować instytucjom samorządowym za całoroczną współpracę.

Do wspólnego wigilijnego stołu 17 grudnia zaproszono m.in. członków związku, burmistrza Środy Śl. Adama Rucińskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Jerzego Krycińskiego, starostę powiatu Krzysztofa Szałankiewicza oraz dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego Lidię Walerych.

Witam serdecznie przybyłych na dzisiejsze spotkanie opłatkowe gości. Jest mi niezmiernie miło, że swoją obecnością zaszczycili nas samorządowcy.  Dzisiejsza uroczystość na stałe wpisała się do organizowanych przez nas spotkań, natomiast dzisiejsze, dzięki uprzejmości pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej Emilii Latos umili nam szkolna schola, która odśpiewa kolędy i pastorałki. – mówiła przewodnicząca ZR PZERiI Anna Kurzawa.

Życzliwe słowa w stronę członków i wszystkich przybyłych gości skierował burmistrz Adam Ruciński.  - W imieniu całego samorządu średzkiego oraz swoim własnym, pragnę Państwu życzyć, aby te święta były przepełnione spokojem, były czasem spędzonym w gronie rodziny (…). Do życzeń przyłączył się również starosta Krzysztof Szałankiewicz.

W świątecznej atmosferze łamiąc się opłatkiem uczestnicy kierowali wobec siebie wiele ciepłych słów. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. 

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Tak jest.Zgadzam się .

This comment was minimized by the moderator on the site

Pamiętam wiele z tych osób na zdjęciach jak byli młodzi. Dzieli mnie jedno pokolenie od nich i trzeba ten czas mądrze wykorzystać.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację