niedziela 07.03.2021

Imieniny: Tomasza Felicyty

Średzcy policjanci zatrzymali sprawcę włamania i kradzieży

Średzcy policjanci zatrzymali sprawcę włamania i kradzieży

Śr, 22.04.2020 13:11

Do policyjnego aresztu trafił sprawca włamania do hali produkcyjnej i kradzieży elektronarzędzi. To nie pierwszy raz, kiedy 30-letni mieszkaniec powiatu średzkiego zostaje zatrzymany w związku z przestępstwem przeciwko mieniu. Średzcy policjanci odzyskali też część skradzionego mienia.Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej w wyniku podjętych czynności operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu średzkiego w związku z włamaniem i kradzieżą elektronarzędzi.

Do zdarzenia doszło na  terenie gminy Środa Śląska. Sprawca dostał się do wnętrza hali produkcyjnej, skąd następnie zabrał elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 4500 tysiąca złotych. Jego łupem padł m.in. agregat prądotwórczy, piła łańcuchowa oraz nożyce do żywopłotu.

Funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 30-latka ujawnili część skradzionego mienia. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Był dobrze znany policjantom i już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut włamania i kradzieży mienia. Odzyskane elektronarzędzia policjanci zwrócili właścicielowi.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej
powrót na górę
 • taka jest powiedział(a) Więcej
  Jak patrzę na te komentarze jedno mi się nasuwa - historia jest historią i nie zmienicie jej 8 godzin temu.
 • Pasazer powiedział(a) Więcej
  Dobrze się dogadują tylko autobusów coraz mniej w tym roku nie ma możliwości komunikacji miało być... 9 godzin temu.
 • XD powiedział(a) Więcej
  Synem swojej matki 10 godzin temu.
 • Lipiec powiedział(a) Więcej
  Jak się służy wrogom i okupantom Polski . To jakim jest się synem.? 10 godzin temu.
 • Równowaga powiedział(a) Więcej
  A ty co za dużo na weekend samogonu pokosztowałeś? Pisz wyraźnie o co ci chodzi, bo bełkotu czytać nikt nie chce! 10 godzin temu.
 • Arek powiedział(a) Więcej
  Połowa stacji Tvn to dzieci i wnuki ubeków. To ci nie przeszkadza? . Chodzi o to czy dzieci potępiają złe... 11 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …