sobota 02.07.2022

Imieniny: Jagody Urbana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Średzka Karta Dużej Rodziny – zaproszenie dla przedsiębiorców
Gmina Środa Śląska zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność i posiadających siedzibę na terenie Gminy Środa Śląska do udziału w projekcie Średzkiej Karty Dużej Rodziny.


Projekt ten ma zapewniać osobom z rodzin wielodzietnych wsparcie w postaci rabatów na produkty i usługi oferowane przez lokalnych gminnych przedsiębiorców.

Przedsiębiorstwa, które przyłączą się do tej inicjatywy i nabędą status Partnera Programu będą mogły skorzystać z bezpłatnego wsparcia oferowanego przez Gminę Środa Śląska w postaci poinformowania lokalnej społeczności o zniżkach i bonifikatach udzielanych przez przedsiębiorstwo rodzinom wielodzietnym. Informacja o partnerach i ich ofercie pojawiać się będzie  w:

 • prasie i portalach lokalnych,
 • stronach www Gminy,
 • Facebooku Gminy,
 • oraz w innych dostępnych środkach przekazu o zasięgu lokalnym.

Ponadto planowane jest wykonanie gazetki promującej firmy partnerskie, która będzie dostępna w punktach partnerskich oraz miejscach wyznaczonych przez Burmistrza w jednostkach gminnych. Wszelkie koszty wytworzenia materiałów informacyjnych pokrywać będzie Gmina Środa Śląska.

Przystąpienie do programu jest nieodpłatne dla obu stron, a oferowane rabaty na usługi lub produkty dla rodzin wielodzietnych nie będą refundowane przez Gminę.

Mamy nadzieję, że projekt Średzkiej Karty Dużej Rodziny przyniesie wymierne efekty dla rodzin wielodzietnych, jak również wpłynie na rozwój firm partnerskich.

Przystąpienie do projektu w pierwszej fazie jest możliwe do 21 września 2018 roku. Dzięki Państwa udziałowi i przy współpracy z Gminą moglibyście Państwo rozwijać swój biznes a jednocześnie przyczynić się do realizacji szczytnego celu.

Wszelkie pytania dotyczące Średzkiej Karty Dużej Rodziny można zgłaszać do Pana Rafała Ratuszniaka – inspektora w Wydziale Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, tel. 713960771, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

(um) fot. pixabay

 • sołtys powiedział(a) Więcej
  Wioletta Borkowska obnażyła fałsz Gruchy, w końcu 3 godziny temu.
 • Michał powiedział(a) Więcej
  Brawo Arkadiusz Paweł i Mirek...... Reszta do wymiany..... Dupo wlaxy..... Wiola a ty już się nie wypowiadaj proszę.... 6 godzin temu.
 • Ujazd gorny powiedział(a) Więcej
  Nie było widać w górnym policji a staw był pełny aż brakowało miejsca i ludzie odjeżdżali 12 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…