sobota 24.02.2024

Imieniny: Macieja Marka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Średzki Inkubator Przedsiębiorczości przestrzenią biznesu już dla 10 lokalnych firm

SkomentujŚredzki Inkubator Przedsiębiorczości to Instytucja Otoczenia Biznesu stworzona z myślą o wspieraniu i rozwijaniu firm. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą rozpocząć swoją działalność jak też dla firm, które już istnieją ale chcą wypłynąć na szersze wody.Jednym z ważnych składowych Instytucji Otoczenia Biznesu jaką jest Średzki Inkubator Przedsiębiorczości są najemcy przestrzeni biurowych i usługowych. Są to firmy, które wynajmują przestrzeń w Inkubatorze, aby tam świadczyć usługi czy pracować w back office. Najemcy są młodymi przedsiębiorcami, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem ale też właścicielami firm istniejących i działających na rynku od kilku lat.

Korzyści najemców, którzy wynajmują lokal w Średzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości to przede wszystkim dostęp do nowoczesnej infrastruktury. Mogą korzystać z biur, czy sal konferencyjnych. To wszystko pomaga w rozwoju działalności i przyciąganiu partnerów biznesowych, bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy w utrzymanie własnej infrastruktury.

Najemców w Średzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości przybywa od III kw. ub. r.. Obecnie w Średzkim Inkubatorze powierzchnię biurową i konferencyjną wynajmuje już 10 lokalnych firm z różnych branż. Swoje miejsce znalazła tam firma AIF Development, Zarządca Nieruchomości DOMATOR, producent stolarki MatPlast czy producent systemów klimatyzacji Coldex.

W Średzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości usługi świadczą też firma księgowo-konsultingowa, jak też podmiot świadczący profesjonalną obsługą biur, czy tłumacz języka ukraińskiego, Instytut językowy SMART PEOPLE, Centrum Wspierania Rozwoju gabinet terapeutyczny, a także gabinet terapii FOCUS EEG. Współpraca między najemcami w średzkim Inkubatorze jest również wartością dodaną. To daje szansę na tworzenie partnerstw biznesowych, wymianę doświadczeń i wzajemne wsparcie.

Średzki Inkubator Przedsiębiorczości stanowi przestrzeń biznesu, która sprzyja rozwojowi nowych pomysłów i przedsięwzięć. Dla najemców oznacza to dostęp do nowoczesnych zasobów po niewygórowanej cenie, tj. 40-49 zł/m2 netto + VAT . Dzięki ŚIP przedsiębiorcy mają większą szansę na sukces i rozwinięcie swojego biznesu.

(um/prg)

resized image0000001

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

Nie przegap tych artykułów.