niedziela 01.08.2021

Imieniny: Alfonsa Nadii

Stowarzyszenie „Ostoja” w Centrum NGO

Stowarzyszenie „Ostoja” w Centrum NGO

Wt, 02.03.2021 15:20
 •  

Nowa organizacja znalazła swoją siedzibę w gminnym Centrum NGO. To Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami. Komfortowe warunki pozwolą trenerom na fachową pomoc swoim podopiecznym.


Stowarzyszenie ,,Ostoja" prowadzi działalność na rzecz osób z niepełnosprawnością. W ramach projektów, jakie prowadzi organizacja, trenerzy pracy wspierają osoby z niepełnosprawnością w przygotowaniu do podjęcia pracy, znalezieniu zatrudnienia oraz udzielają długoterminowego wsparcia na stanowisku pracy i poza nim.

W związku z sytuacją epidemiologiczną Stowarzyszenie „Ostoja” nie miało już możliwości, aby korzystać z pomieszczeń wcześniej użyczonych organizacji. - Część swoich działań z klientami prowadziłyśmy spotykając się na mieście – wyjaśnia Marzena Socha, Trener Pracy Wspomaganej ze Stowarzyszenia „Ostoja”. - Występując z prośbą do Pana Burmistrza liczyłyśmy na przychylność i zrozumienie. Pan Burmistrz wykazał się niezwykłą wrażliwością i na naszą prośbę odpowiedział pozytywnie, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczne. Dzięki temu, będziemy mogły przeprowadzać spotkania z uczestnikami projektu i grupy wsparcia w komfortowych warunkachdodaje Marzena Socha.

Dzięki nowej siedzibie w Centrum NGO osoby niepełnosprawne będą mogły bez przeszkód korzystać z pomocy stowarzyszenia. - Do tej pory, pomimo trudnej sytuacji w naszym kraju związanej z covid-19, udzielamy niezbędnego wsparcia naszym uczestnikom projektu, aby utrzymali zatrudnienie na otwartym rynku pracy, bądź je podjęli – podkreśla Ewelina Janicka, Trener Pracy Wspomaganej w Stowarzyszeniu „Ostoja”.  

Terapeutki stowarzyszenia będą dyżurować w nowej siedzibie w Centrum NGO w poniedziałki w godz. 8:30 -15:00, czwartki w godz. 9:00- 16:00 i w piątki w godz. 8.30  -17:00.

(prg) / fot. um

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Opoka powiedział(a) Więcej
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie. 41 minut temu.
 • Panięć powiedział(a) Więcej
  Zachowować się jak trzeba - nawet w stosunku do swoich wrogow. Co warto zaznaczyć . Byli... 44 minut temu
 • Algorytm powiedział(a) Więcej
  No pewnie ze wszyscy internauci zadowoleni widać to po wpisach. Ile to będzie kosztowało... godzinę temu.
 • Ulęgałek powiedział(a) Więcej
  J / P  - dramat… Jeszcze ten nadworny bard jako tako trzymał tonacje, ale jak Panie z... 2 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

01.08.2021 14:30 wrote:

Osoby zainteresowane zajęciami Aikido proszę o kontakt w sprawie utworzenia sekcji w Środzie  Śląskiej. Tel 787 707 885 lub fb Aikido Środa …

25.07.2021 10:03 wrote:

Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, ozdobne Ramy, Ceramikę, Porcelanę, stare Szkła, kolorowe Szkło z PRL-u, Kryształy, Lampy, Figurki, R…

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…