czwartek 23.09.2021

Imieniny: Bogusława Tekli

Fot. UM Fot. UM

Szczepienia w hali OSiR rozpoczną się 28 kwietnia

Śr, 21.04.2021 13:59
  •  

Utworzony przez Gminę Środa Śląska przy aprobacie Wojewody Dolnośląskiego punkt szczepień powszechnych w gminnej hali OSiR w Środzie Śląskiej spełnił wszelkie wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia i rozpocznie szczepienia 28 kwietnia.


Zespół szczepiący utworzył harmonogram szczepień do końca maja. Uruchomiono także dwa dodatkowe numery telefonu, za pośrednictwem których można zapisać się za szczepienie. Na samorządowy pkt. szczepień w Środzie Śląskiej zaadaptowane są pomieszczenia znajdujące się w hali OSiR, w tym m.in. szatnia, pokój administracyjny, korytarz i część sali sportowej. Potencjał punktu szczepień w hali OSiR wyniesie max. do 250 osób dziennie.

Kierownikiem zespołu szczepiącego jest lek. med. Paweł Graczyk, a producentem szczepionek zaakceptowanych przez zespół szczepiący jest Pfizer. Poniżej przedstawiamy harmonogram szczepień na pierwsze 5 terminów do końca maja.

28.04.2021 (środa) od 13:00 do 19:30

6.05.2021 (czwartek) od 13:00 do 19:30

11.05.2021 (wtorek) od 13:00 do 19:30

19.05.2021 (środa) od 13:00 do 19:30

26.05.2021 (środa) od 13:00 do 19:30

Zgodnie z wytycznymi NFZ, w nowo utworzonych dodatkowych punktach szczepień 90% terminów umówienia szczepienia będzie zewnętrznych. Rejestracja będzie możliwa za pośrednictwem infolinii 989, wiadomości SMS o treści: SzczepimySie na nr 880 333 333 oraz za pomocą Internetowego Konta Pacjenta.

Zespół szczepiący w Środzie Śląskiej uruchomił także dwa dodatkowe numery telefonu, za pomocą których można zapisać się na szczepienie bezpośrednio do średzkiego punktu: 792 069 300 i 733 069 300.

W najbliższych dniach na stronie internetowej Gminy Środa Śląska dostępna będzie ankieta dla pacjenta do wypełnienia przed szczepieniem. Będzie ona też dostępna bezpośrednio w punkcie szczepień w hali OSiR przy ul. 1-go Maja 4.

(prg)

szcep3

szcep5

 

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0


Najnowsze komentarze

  • Obserwator powiedział(a) Więcej
    no niesamowite... Budżet obywatelski w wykonaniu Adasia.... Śmiech na sali!!! Kpina?! To za... 10 godzin temu.
  • abc powiedział(a) Więcej
    Pani Hela, legenda przedszkola w Ciechowie. Wszystkiego najlepszego ! 10 godzin temu.
  • Uczeń powiedział(a) Więcej
    Czy Pan Burmistrz też był tak wyróżniany jako uczeń średzki? 11 godzin temu.
  • Gal Anonim powiedział(a) Więcej
    A kto to ci dwaj z łańcuchami z USC? 11 godzin temu.

Najnowsze artykuły

środa / 22.09.2021 / 15:03

Mnóstwo zajęć w średzkim Domu Kultury!

Domu Kultury w Środzie Śląskiej w sezonie 2021/2022 przygotował szereg zajęć rozwijających talenty i umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z…

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…