piątek 24.09.2021

Imieniny: Gerarda Teodora

Uczciły Dzień Kobiet wspólną wędrówką (zdjęcia i wideo)

Uczciły Dzień Kobiet wspólną wędrówką (zdjęcia i wideo)

So, 13.03.2021 20:03

Ponad czterdzieści pań wzięło dziś udział w 2. Kobiecym Rajdzie Sołeckim organizowanym przez Sołectwo Środa Śląska i Koło Gospodyń Średzkich z okazji Dnia Kobiet.


Uczestniczek nie zniechęciła niepewna pogoda i w samo południe, z uśmiechem na twarzy, wyruszyły spod średzkiego ratusza do Ogrodnicy.

W tym roku do celu można było dotrzeć dwoma trasami: dłuższą biegowo-marszową obejmującą odcinek: Środa Śląska - Ciechów - Ogrodnica oraz krótszą ze Środy do Ogrodnicy. W Ogrodnicy na panie czekał sołtys Środy Śląskiej Bartłomiej Hamkało z ciepłymi życzeniami i drobnym poczęstunkiem.

– Bardzo się cieszę, że nasz rajd staje się tradycją. Mam nadzieję, że za rok pogoda i okoliczności w jakich się spotykamy będą dużo lepsze i będziemy mogli świętować huczniej i weselej. Z okazji Dnia Kobiet życzę paniom radości, zdrowia i witalności, aby móc wędrować z bliskimi, a także powodzenia w realizacji życiowych planów – podkreślał sołtys.

Poczęstunek, upominki dla wszystkich uczestniczek oraz miła atmosfera to w dużej mierze zasługa pani Renaty z Rady Sołeckiej oraz pani Agnieszki z Koła Gospodyń Średzkich. Obie organizatorki otrzymały gorące podziękowania od sołtysa.

Mimo zimna humory nie opuszczały pań również w drodze powrotnej. – To mój drugi średzki rajd i na pewno nie ostatni. Dzisiaj moja koleżanka nie mogła ze mną przyjść. Za rok postaram się namówić jeszcze więcej znajomych, bo atmosfera jest bardzo sympatyczna – ocenia rajd Teresa ze Środy Śląskiej.

Uczestniczki rajdu i jego organizatorzy żegnali się deklaracją „do zobaczenia za rok!”

OLO / fot. OLO

https://www.facebook.com/rolandgazeta/videos/264670715138238/

https://www.facebook.com/rolandgazeta/videos/837728673479980/

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Anonimowy powiedział(a) Więcej
  @Jurex
  ...albo czy był/a pan/pani umówiony/a ? 16 minut temu.
 • Jurex powiedział(a) Więcej
  Tak, kiedy nie przyjdziesz to nie ma albo na zwolnieniu.  4 godziny temu.
 • Jurex powiedział(a) Więcej
  Napisz to na krajowej mapie zagrożeń to może sobie któryś pan niebieski przypomni o twojej... 5 godzin temu.
 • Maniula powiedział(a) Więcej
  za publiczne pieniądze można się pobawić w dewelopera, a kto za to zapłaci?... 5 godzin temu.

Najnowsze artykuły

piątek / 24.09.2021 / 10:07

W poszukiwaniu jesieni

"Liście się złocą w całym lesie,to znak właśnie, że już jesień.Lasem, łąką, polemchodzi ze złocistym parasolem"

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…